2726
عنوان

توروخدا کمکم کنید من هفته هفتم هستم و فقط ساک حاملگی تشکیل شده چمار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 671843 بازدید | 2297 پست
عزیزم هر چی خواست خدا باشه همون میشه فقط استرس نداشته باش به خدا هرچی بیخیال تر باشی اتفاقای بهتری می افته
زود رفتی سونو اونم به خاطر هیجانتون بوده با سونوی معمولی قابل رویت نیست و با واژینال میشه همه چیزو فهمید اما این سونوی داخلی می تونه منجر به سقط بشه نکن این کارو به امید خدا تا 2 هفته دیگه نی نی دست از قایم باشک بازی بر میداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای هماتوم باید استراحت مطلق بکنی و از شیاف پروزسترون طبق نظر پزشک استفاده کنی پیش یه سونوگرافی خوب مثل نرگس برو هر ننه قمری نمی تونه سونوی خوبی انجام بده من چوب چندتا سونوگرافی رو بد جوری خوردم
من این تجربه تلخو دارم تا هفته 9 مرتب سونو میکردم و دکتر خنگم هی میگفت بازم هفته دیگه بیا سونو هفته 7 که بودم گفت این حاملگی از توش بچه در نمیاد و برو اینقدر بدو تا سقط کنی!!
هی دوییدم هیییی ورزش سنگین نکردم کلی زعفرون دم کردم و خوردم و همزمان از شدت ویار داشتم می مردم خونریزی هم هرزچند گاهی داشتم تا 2 هفته تموم شد و رفتم دکتر دوباره سونو کرد و یه سوت کشید که فردا برو بیمارستان بستری شو!!!! مول شده جفتت؟؟ حالا من چه میدونستم مول دیگه چه کوفتیه؟ خلاصه خاک تو سر دکترم کنن که اینقدر افه اومد تا منو بیچاره کرد
2728
عزیزم معمولا تو بارداری هایی که نا خواسته هستن این اتفاقا بیشتر می افته
خداروشکر که خود به خودی سقط کردی و مثل من نشدی خدا برای هیچ کس بلایی که سر من اومد رو نیاره امیدوارم
برای بارداری بعدیت حسابی خودتو تقویت کن و سیزیجات و میوه خیلی مصرف کن و زیر نظر پزشک باردار شو به امید خدا ایندفعه بدون مشکل باردار می شی به آینده فکر نکن برای گذشته هم افسوس نخور
یه جایی خوندم کسی که سقط میکنه نباید مرتب تاریخا و روزایی که براش دردناک بوده رو سالگرد بگیره مثلا من تقویمو نگاه میکردم میگفتم پارسال فلان روز سقط کردم فلان روز ال شد ... این آدمو داغون میکنه
برای خودت یه سرگرمی درست کن تا کمتر غصه بخوری
سلام تو رو خدا اگر کسی تجربه منو دارید کمک !
من سونو دادم گفته فقط ساک هست اما دکتر می گه دویاره سونو بدم آخه مگه میشه آخهههفته 7 +4d میشه جنین دیده نشه اونم تو سونو واژینال و بازم امید داشت ؟؟؟؟
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست. با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد.
عزیزم من هفته های اول رفتم سونو چون میترسیدم خارج رحمی باشه فقط ساک دیده شد....نگران بودم تا 1 باردیگه که دکترم گفت برم سونو هفته 6 بود دیدم ساکم که خالی نیست هیچی 2 قلو دارم....ولی یکی از دوستام ساک خالی بدون جنین براش تشکیل شده بود کورتاژ کرد امیدت به خدا باشه برو یه جای خوب سونو بده دوباره...
ُ(شبنم)sh-sh مرسی . اما امروز سونو تائید کرد باید قرص استفاده کنم فعلا دیگه من از لیست مامانا حذف شده . دکترک کی گه مشکب ژنتیکیه باید بریم برای آزمایش
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست. با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد.
عزیز دلم بد به دلت راه نده.منم دقیقا شرایط شما رو داشتم و هفته ٦ سونو بهم کفت احتمالا حاملکیت بوجه.یک بار هم هفته ٨ رفتم بازم همینو کفت و کفت باید قرص بخورى ولى دکتر خودم کفت بازم صبر کن و بالاخره بس از کلى اعصاب خوردى نى نى جونم خودشو تو هفته ١١ نشون داد
زندگی چون گل سرخیست،پر از خار پر از برگ و پر از عطر لطیف...
سلام به همگی من کمی لکه های قهوه ای وبعدچندلکه کوچک خون دیدم ازشیاف استفاده کردم وسونوگفت 4هفته 6روزبعدازیک هفته دوباره سونوگفت که فقط ساک خالی ویکسری قرص برای سقط داد ولی یک ماما گفت آز بدم هورمون بارداری از368به 8182رسیده گفت 2هفته دیگه صبرکنم .من همه چی را به خداواگذارکردم وامیدوارم همه شما باخبرهای خوش واردشوید.برای منم دعا کنید
2706