عنوان

توروخدا کمکم کنید من هفته هفتم هستم و فقط ساک حاملگی تشکیل شده چمار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 671844 بازدید | 2297 پست
الناز جان نترس منم همین طور بودم.بعد از دوبار سونومعمولی فقطم با سونو واژینال دیده شد.حالا هم که دیده شده میگن قلبش کم میزنه.ولی توکل به خدا.شاید تاریخ لقاحت دیرتربوده وکمترازهفته هفتم هستی.نگران نباش.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دیدی صبا....دیدی...
عزیزم نترس...مثل آب خوردنه...ده دقیقه بیشتر طول نمیکشه...دردم نداری...راحت میشی...
من صبح مرخص که شدم ظهر ناهار درست کردم...ده روز اما استعلاجی داشتم...اما خدا رو شکر خوب بودم.
صبا جون ناراحت شدم اما حتما حکمتی داشته. زیاد پیش میاد مخصوصا بارداری های اول . ایشالله خدا یه نینی سالم از رو خیر و مصلحتش بهت بده و این مرحله رو هم راحت برات بگذرونه . قوی باش و پیگیر درمان . من از کورتاژاطلاعات زیادی ندارم . گاهی نیازی به کورتاژ نیست باید به دکترت اعتماد کنی و اگه تردید داری دکتره دیگه ای بری .

خیلی این ماه رمضون برام سخته
پر خاطرست برام از بارداری پارسالم

خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

یک سال گذشت اگه قراره بازم سقط داشته باشم یا سالم نباشه نده

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست. با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد.
صبا جونی....
من دوبار حامله شدم" ناخواسته"
اولی ساک حاملگی داشت وجنین نداشت وخود به خود تو هفته 9 دفع شد کامل..دومین حاملگیم وخودم با دارو سقط کردم نمی خواستمش....کامل دفع نشد واسه 43 میل رفتم کورتاژ شدم
اما الان هلاک بچه ه ام میخوام...خیلی هم میخوام...آماده هم هستم البته عفونت دارم وزخم...همشش تقصیر این کورتاژ لعنتی بود. اما با این احوالات دوماهه اقدام کردم هنوز خبری نیست...
2706