2410
2553
عنوان

داروی ویتاگنوس درمان pco

17408 بازدید | 12 پست
بچه ها این لینکو ببینید

http://www.pezeshkyemrooz.ir/reviewf.asp?Cat=709&Page=1

برای اونایی که تنبلی تخمدان یا نامنظمی پری دارن خیلی خوب جواب داده
من خودم هنوز مصرف نکردم
ولی هر اطلاعات دیگه ای دارید بگید
این دارو گیاهی و مثل اینکه هیچ ضرری نداره
سلام فاطیما جان
منم pcod من ماه دومیه که دارم استفاده میکنم.عزیزم تو کارت به کجا رسید؟باردار شدی؟اگه آره چجوری؟از این ویتاگنوس چه نتایجی در چه مدت زمانی گرفتی؟
ممنون
خدایا...خدایا دوست دارم
خانومیای گل کس دیگه ای نتیجه ای گرفته به منم بگه....برا ما که پریمون نامنظمه اگه باردار بشیم چجوری بفهمیم؟عب نداره اوایل بارداری که ندونیم استفاده بشه؟باعث سقط نمیشه؟
خدایا...خدایا دوست دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلاممم دوستای گلممم . من متاسفانه هنوز نتیجه نگرفتم . بخاطر پری های خیلی نامنظم و داشتن تنبلی تخمدان دکترم لاپاراسکوپی رو برام تشخیص داد.بخاطر لکه بینی های طولانی مدت جداره رحمم ضخیم شده بود که خدارشکر سر موعد پری میشم . من برا تنبلیم خیلی چیزا استفاده کردم که متاسفانه هیچ کدوم جواب نداد . قرص پروژسترون و ویتاگنوس و کلی داروی گیاهی و شیمیایی دیگه. ماه قبل و و این ماه کلی آمپول زدم که اون ماه پری شدم سر موعد مقرر و این ماه هم که باید 28 پری بشم و هنوز معلوم نیست که مامان شدم یا نه ؟

امیدوارم تونسته باشم کمکتون کرده باشم اگر بازم سئوالی داشتین و من بیشتر شبها تو کلوپ مامای ترنم هستم . بیداری ... خوابت نمیاد ...بیاید بگپیم اگر کاری داشتین اونجا میتونین منو پیدا کنین
2714
به نظر من که نباید سرخود مصرف کرد یعنی این نظر دکترم بود منم پلی کیستیکم دکترم گفت نباید استفاده کنم حتما از یه دکتر بپرسید بعد مصرف کنید
دختر نازم و همسر مهربانم دوستتون دارم
ممنون فاطیما جون.من اینماه مصرف کردم والان از روزی که میخواستم پریود بشم تا حالا لک بینی دارم 5 روزه.البته رازیانه و بومادرانم میخوردم....ماه پیش که فقط رازیانه و بومادران بود اینجوری نشده بودم.
من نمیدونم با لکه بینی چیکار کنم
یا علی بن موسی الرضا این روزا قلبم تندتر میزنه دارم به روزی نزدیک میشم که منو لایق معجزه بدونی.........خدایا شکرتhttp://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=734597&PageNumber=1