2410
2553
کسی هست که با دکتر صفارزاده زایمان طبیعی بدون درد در بیمارتان عرفان انجام داده باشه. چطور بوده؟؟؟
من خیلی می ترسم. میشه کمکم کنید؟؟؟؟
سلام دوستای خوبم من 9 تیرماه بیمارستان عرفان زایمان کردم طبیعی بدون درد من که خیلی راضی بودم چون دکتر که کارشون عالیه و اینو همه می دونیم و کادر بخش زایمان هم رسیدگی خیلی خوبی داشتن
باتوجه به اینکه من تو هفته 41 بودم و دردم هنوز شروع نشده بود دکتر قبول کرد طبیعی رو امتحان کنم و اگر نشد دیگه سزارین بشم ساعت 9 صبخ بیمارستان بودم و با امپول فشار بالاخره زایمان کردم ولی تو مدتی که اونجا بودم هم دکتر خودش مدام پیشم بود و هم پرسنل اونجا بهم سر می زدن و دلداری میدادن تا دهانه رحمم 4 سانت باز شد و بالاخره رفتیم سراغ بی حسی و...
حالا هم هیلا کوچولوی نازم رو دارم که یک ماهشه و مثل ماه میمونه اینجا اومدم تا به دوستای خوبم کمکی کرده باشم و به طریقی از زحمات دکتر تشکر هم کرده باشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
منم ازش پرسیدم چند وقت پیش گفت 500 تومن باید به خودش بدیم و 1.400.000 به بیمارستان. راستی عرفان بیمه تامین اجتماعی هم هست؟ من که همش می ترسم نکنه راجع به حضور همسر داره الکی می گه!!!!
2714
سلام دوستای خوبم ببخشید من تازه پیامتونو دیدم
دکتر از من 500 تومان در مطب گرفت به دلیل اینکه دکتر بیهوشی با خود دکتر صفارزاده طرف حساب بود و بیمارستان اپیدورال را بعهده پزشک گذاشته بود در کل هزینه زایمانم با بیمارستان نزدیک 1500 شد
من بیمه تکمیلی هم بودم
در ضمن شوهرم هم زمان زایمان کنارم بود که این خیلی بلعث آرامش من شد و زیباترین زمان برای هر دوی ما وقتی بود که دکتر هیلا رو بلافاصله بعداز در آوردن روی شکمم گذاشت برای شما دوستای خوبمم یک چنین لحظه ای رو آرزو می کنم
ندا جان تبریک برای ورود دختر گلت...خوب خیالم راحت شد که همسر هم می تونه باشه...فقط عزیزم یه سوال...همسرت تمام مدت یعنی از اول تا آخر پیشت بود؟ کار دکتر بیهوشی چطور بود؟ اسمش رو فهمیدی؟ و دیگه اینکه شما 1500 به بیمارستان دادی و 500 هم تو مطب به دکتر؟ درست متوجه شدم؟ چقدرش رو بیمه تکمیلی داد؟ یا اینکه کلا پول دکتر و بیمارستان سرجمع 1500 شد؟؟؟؟ ببخشید که کلی سوال کردم...
2706