2726
عنوان

زایمان طبیعی بدون درد - دکتر صفارزاده کرمانی - بیمارستان عرفان

| مشاهده متن کامل بحث + 53124 بازدید | 73 پست
مرسی سانی جان بله همسرم از زمانی که منو به اتاق زایمان بردند پیشم بود دکتر بیهوشیم دکتر باقرزاد بود و واقعا خوش برخورد بود و مدام رسیدگی می کرد که مشکلی نداشته باشم و راحت باشم
در مورد هزینه هم دقیقش اگر درست خاطرم باشه بیمارستان زایمان طبیعی رو گفت 1200 که من بیمه سینا بودم و 800 رو بیمه داد و 500 هم به دکتر دادم ولی من شب که زایمان کردم فرداش با درخواست خودم مرخص شدم چون مشکلی نداشتم هیلا هم که الهی شکر زردی نداشت ترجیح دادم نمونم که بیمارستان مبلغی را برگرداند که الان خاطرم نیست
امیدوارم کامل و مفید جواب داده باشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام روشنا جون...رفتم گفت که هفته 33 هستم و دیگه از هفته 36 باید یواش یواش آماده باشیم که اگه دخملی زودتر اومد غافلگیر نشیم...فقط اینکه من طبیعی می خوام زایمان کنم ولی دخترم الان بریچه گریهههههه. نمی دونم چی کار کنم که بچرخه!!! در مورد حضور همسر هم باز ازش سوال کردم و گفت بــــــــــــــــــــــله می تونه باشه.حالا 2 هفته دیگه بازم وقت دارم... راستی تو هفته چندی؟ نی نی ات وزنش چقدر بود؟ برای من تو هفته 32 1600 بود که گفت فکر کنم تا زایمان به 3 کیلو برسه بالاتر نمی ره :(....من می تــــــــــرسم...
باهمیم که سانی منم الان 32 هفته و 6 روزم
تو 30 هفته 1530 بود وزنش........منم زایمان زبیعی میخوام.......من تو همه کتابها خوندم بریچم طبیعی میشه نمیدونم چرا اینجا میگن نه...... الان به دکترم بگی میگه من تو فرانسه بریچم طبیعی میاوردم....نمیدونم فرقش چیه آخه!!!
بهت پیاده روی نداد؟
سلام دوستان.روشنا جون و سانی جون خوبید؟ من الان تو هفته 37 هستم.سانی جان نی نی من هم بریچه.من هم طبیعی میخواستم.دکتر گفت اگه بچرخه تا هفته 38 میچرخه.که تا امروز نچرخیده.من به خدا توکل کردم و گفتم که خدایا مصلحت همه ادمهارو تو بهتر از خودشون میدونی.اگه طبیعی به صلاح من و وضعیت بدنی من ونی نی هست یه کاری کن که نی نی بچرخه و زایمانم طببیعی بشه.اگر هم طبیعی به صلاح من نیست یه جوری بشه که سزارین بشم.چون میدونید که بدن ادمها با هم فرق میکنه.یه وقت میبینید یکی سزارین شده و هزار تا مسئله پیدا کرده و یکی دیگه طبیعی زایمان کرده و عوارض زیادی براش پیش اومده.پس به نظر من به خداتوکل کنید وازش بخواهید که بهترین ها رو براتون رقم بزنه و پیش پاتون بذاره که صد البته خدا همیشه بهترین رو برای بنده اش میخواد.
راستش به منم گفت که برای چرخیدن بچه لازم نیست هیچ کار عجیبی بکنی... زندگی عادیت رو بکن اگر بخواد بچرخه خودش می چرخه... و گفت 3% بچه ها بریچ می مونن که لابد دلیلی داره و نباید خیلی پافشاری کرد....من که هنوز یه 4 هفته ای تا هفته 38 وقت دارم خدا کنه بچرخه تا اونموقع، دعا کنید... راجع به پیاده روی هم برای بریچ بودن، نه حرفی نزد فقط گفت هیچ کار عجیب غریبی نکن لطفا D:
خانم دکتر هفته یش گفت که چون بیمارستان عرفان حق الزحمه ما را اونقدی که می خواهیم نمیده شما توی مطب 500 تومان به ما میدی ، بیمارستان هم جدا می گیره! یعنی بیمارستان هم همان 2 تومان خودش را میگیره.. که فکر کنم بیشتر از 2 تومان هم بشه... زایمان طبیعی ایدورال حدود 2 و 500 میشه.. به نظرتون خوبه؟؟
2706