2410
2553
عنوان

خانومای خیاط یه سوال خیاطی دارم

3962 بازدید | 10 پست
میشه بهم توضیح بدید که چجوری میتونم کنفورماسیون را روی بدن اندازه بگیرم؟؟

و طریقه رسمش روی الگو (همون ساسونی که به صورت مایل در دوطرف به نوک سینه وصل میشه ) رو برام توضیح بدید

ممنون
Victory is not never to fall, It is to rise after every fall
من جدیدا میرم کلاس خیاطی باالگو آموزش میبینم.اون ساسونی که شما میگی برش عصایی است که بایدیک سانت ازخط کارور جلو پایین رفته ویک خط مستقیم به نوک سینه وصل کنی.بعد وسط این خط راپیداکرده یک سانت بالارفته وهلال رارسم کنی.متوجه شدی؟
بیـــــــا تا جوانم بده رخ نشــــــــانم که این زندگانی وفــــــــــایی ندارد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی من دارم جزومو کامل میکنم از رو کتاب خیاطی کنفورماسیون همون ساسونیه که رو الگو بسته میشه فقط نمیدونم واسه اندازش کجای بدن رو باید اندازه گیری کنم؟
اورانوس کدوم آموزشگاه میری؟
Victory is not never to fall, It is to rise after every fall
2720
فکرکنم برای کنفرماسیون بایدمتر روازکمر بگیری بیاری روی سینه سمت چپ ازپشت گردن ادامه بدی بیاری روی سینه راست ودرنهایت کمر .البته من نمی خام مدرک بگیرم فقط میخام مانتو برای خودم بدوزم.(کنفورماسیون من 96بود.)
بیـــــــا تا جوانم بده رخ نشــــــــانم که این زندگانی وفــــــــــایی ندارد
2714
الی جان اول از همه باید خط کمرت را مشخص کنی یعنی جایی که کمر دامنت بسته می شود را مشخص کن روی آن را با یک نوار یا یک متر ببند از روی آن نوار متر را بگذار بیار بالا از جایی که کارور جلو را اندازه می گیری رد کن و بعد پشت گردن و امتدادش تا خط کمر .
ما اندازه نمی گرفتیم
برای سینه معمولی 3 سانت
متوسط 4 سانت
بزرگ 5 سانت ساسون می گرفتیم

یعنی برای لباس مجلسی حتی اگه اندازه گرفتی و دیدی کنفورماسیون نمیخواد اون 3 سانت رو بگیر لباس خوش فرم تر میشه