2737
2734
عنوان

خرید جهیزیه - کمکم کنید.فوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 8706 بازدید | 81 پست
فیهیم جون ماکرو فر من ال جی است که خیلی راضیم خدمات پس از فروشش هم عالیه ....
اسم مدل چینی هامو نمی دونم اما سفیده و دورش یه خط زرد داره با گلهای سورمه ای خیلی اسپورت و قشنگه یعنی من دوستش دارم
فلیور ویو هم همونییه که تو می شاپ آگهی می کنه یا ایزی شاپ اگه بری تو سایتش می بینی من تلفن زدم برام اوردم چون اونهایی که توی مغازه ها هست بعضیهاشون هواپز است که خوب نیست من یه بار اشتباهی خریدم ودیدم با فر گاز فرقی نداره فروختم اگه خواستی بخری از همین می شاپ یا ایزی شاپ بخر حدود 80- 90 تومن است
عزیز من
گاز فر گرفتم مارک اسنوا ولی میتونی مارکهای بهتر بگیری مثل اندوزیت ولی اندوزیت قیمتش بالاست حدود یک ملیون سیصد هست من اسنوا گرفتم 500
سرخ کن مارک دانکن گرفتم بزرگ 100
چرخ گوشت مارک پاناسونیک ژاپن گرفتم 100
ابمیوه گیری و مخلوط کن از این سه کاره ها گرفتم پاناسونیک ژاپن
چرخ گوشت هم 1500 وات پاناسونیک ژاپن گرفتم
جاروبرقی هم پاناسونیک زاپن گرفتم 260 هزارتومان
بخارشور مونوتک گرفتم دویست هزارتومان که مال المان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تو لیستم هم سولاردم ال جی هست و غذا ساز براون که هنوز نگرفتم ولی تصمیم دارم بگیرم

چای ساز نمیگیرم چون از مزه چییش خوشم نمیاد و چای زود سرد میشه و..
جارو شارژی هم که فکر کنم اصلا استفاده نداره و از چندنفر هم پرسیدم گفتند بدون استفاده
سرخ کن و چای ساز که جزو وسایل ضروری نیستن ولی برای جهیزیه گرفتن مجبوری بخری من خریدم همشو گذاشتم توی کمد و اصلا ازش استفاده نمیکنم ماکروفر هم فقط گاهی اوقات برای داغ کردن غذا استفاده میکنم چون از اینکه ممکنه ضرر داشته باشه میترسم

ولی اگه میخوای بخری سرخ کن و چای ساز تفال بخر مارک خیلی خوبیه البته اگه اصلش رو پیدا کنی

برای مارکروفر هم ال جی خوبه من سامسونگ دارم چون وسایلم سامسونگ بود ولی فکر می کنم ال جی بهتر باشه

جارو شارژی هم بلک اندکر خیلی خوبه ولی مارکهای دیگه زیاد جالب نیست چون خیلی خوب تمیز نمیکنه

غذاساز براون هم خیلی خوبه فیلیپس هم خوبه

در ضمن مغازه هایی که جدیدا باز شده به اسم دسینی و وسایل شیک آشپزخونه میفروشه طرحهای شیک و خوشگلی دارن که میتونی رنگهاشو با هم ست کنی

2738
وااااااااااای مرسی باران جان . خیلی لطف کردی

بچه ها در مورد سرویس چوب (سرویس خواب و مبل و بوفه ... )هم نظر بدین. با چند تومن می تونم اینارو بخرم. نمی خوام خیلی گرون شه. پولام ته کشیده
فاز 8 (دره بهشت) - پروژه رکن اسکان بین الملل
به نظر من اگه میخوای بخار شور هم بخری یک بخارشوی مخصوص کف اتاق بخری خیلی بهتره چون اگه مدل جاروبرقی بخری هم زیاد برات کارایی نداره هم هر دفعه حوصله نداری بیاری خونه رو باهاش تمیز کنی مثل خود من!
بچ ها من چون سرکار میرم و وقت برای کار تو خونه کم دارم، تصمیم به خرید چای ساز و ماکروفر و سرخ کن گرفتم

که کارهام سریعتر انجام بشه
فاز 8 (دره بهشت) - پروژه رکن اسکان بین الملل
اره
من زن داداشم اومد سرویس چوبشا از تهران خرید
بوفه شده 440
تختش شد 860
البته همشون کارش خوبه قیمت پایناش میگفت جالب نبود بستگی به سلیقه داره
تو شهر خودم بوفه ها از 260 هست تا 400
مدل بوفه زن داداشم تو شهر خودموت 320 بود فقط شیشه اش فرق داشت
150 هم پول باربری داد
یه کم گرون تر از شهر خودمون براش دراومد
ولی دوستم اومد تهران سرویس ارزونتر گرفت خیلی هم خوشگل بودن بوفه میز ناهار خوری 6 نفر و تخت و جا کفشی براش رو هم شده بود سه ملیون
2706