2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
* ترکیبات غذایی گردو :

یک فنجان مغز گردو با۱۲۵ گرم وزن متشکل از۷۶۰ کیلو کالری انرژی، ۳۰ گرم پروتئین، ۷۱ گرم چربی سالم، ۵ میلی گرم قند،۷۳ میلی گرم کلسیم، ۵۸۰ میلی گرم فسفر،۸‎/۳ میلی گرم آهن،۶۵۵ میلی گرم پتاسیم، یک میلی گرم سدیم،۳۷۰ واحد بین المللی ویتامین A و نیز حاوی ویتامین هایB2 ، B و نیاسین است.
<Lilypie Pregnancy tickers>..

تغذیه هر دو مهمه هم زن و هم مرد،من جایی خوندم که محیط بدن زن باید قلیایی باشه یعنی پتاسیم و سدیم زیاد بخوره و در کنارش سردی نخوره و گرمی زیاد مصرف کنه ولی برای مرد همین که سردی نخوره و گرمی زیاد و چیزهای تقویت کننده نطفه بخوره کافیه.

مرسی آسمانه جون
مطالب خیلی خوبی بود،راستی اینکه میگن برای پسر باید غذاهای دریایی استفاده کرد بخصوص ماهی جنوب درسته؟دکتر کریمی در مورد ماهی چیزی نگفت؟عرق کاسنی چی؟هردو تا سرده ولی میگن زیاد استفاده کنید.
ممنون آسمانه جون من تا حالا فکر میکردم که شوشو پسر بیشتر دوست داره واسه همین داشتم تلاش میکردم تا این موارد رو خیلی رعایت کنم آخه یکی دو بار نمیدونم شوخی بود یا جدی گفته بود ولی دیروز که باهاش صحبت میکردم میگفت فرقی نمیکنه ان شاالله که صالح و سالم باشه منم برام فرقی نداره ولی اطرافیانم اکثرا پسر دوست دارن به نظرم هم دختر هم پسر هر دوش خوبه من از خدا خواستم که اگه به صلاحم بود و هر دوشو خواست بهم بده اولی رو پسر بده دومی رو دختر بازم هر چی خدا بخواد همون میشه فقط سالم بودن و صالح بودنش خیلی برام مهمه...... ان شاالله هر چی که خیر باشه
آزی جون ،می گم که دکتر کریمی حرفی از تغذیه نزد و فقط گفت سردی کم بخور،ولی میدونم که ماهی سرده و زن نباید بخوره ولی بعضی دکترها رو دیدم که می گن برای پسر دار شدن مرد زیاد ماهی بخوره ،من شوهرم ماهی دوست نداره ،خودمم کم می خورم تو هم سعی کن کم بخوری

2706