2703
2553
عنوان

وکس صورت

64939 بازدید | 36 پست
بچه ها میخوام بیاین و به طور کامل تجربیاتتون از وکس رو بگین و اینکه در مقایسه با بند چطور بوده؟کجا انجام دادین؟راضی بودین؟قبل و بعد وکس براتون چیکارا کردن؟
......
راستش من همیشه خودم بند میزنم...چون بند تو آرایشگاهها کنترل نشده هست و جوش میزنم...اما خودم با کلی تمهیدات انجام میدم...
مثلا قبلش صورتمو و نخ رو کامل الکل میزنم...اریترومایسین میزنم...بعدش که بند انداختم سریع کمپرس سرد میکنم تا نذارم صورتم داغ شه ...بعد هم ژل کلیندا مایسین....
تا فرداش هم هیچی نمیزنم...
اما خب نمیشه که بعضی جاهای صورت رو بند بندازم
......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من بند انداختم جوش نزدم وکس آرایشگاه دفعه اول خوب بود و جوش نزدم ولی دفعات بعدی که همون آرایشگاه وکس انجام دادم جوش زدم به نظرم بند بهتره....... برای من که اینطوری بود
CafeMom Tickers پسر گلم 92/10/5 به دنیا آمد. خدایا شکرت
2714
من آرایشگاه هما رفتم سعادت آباد........ قبلش که چیزی نمالید بعد از اینکه وکس انداخت یه محلولی مثل لوسیون برام زد
من چند تا جوش روی صورتم زدم که نسبتا ریز بود ولی خیلی نبود منتها وقتی بند میندازم همین چندتا جوش هم نمیزنم
البته بستگی به پوست داره چون خالم به بند حساسه و جوش میزنه ولی وکس خیلی راضیه
CafeMom Tickers پسر گلم 92/10/5 به دنیا آمد. خدایا شکرت
من استفاده کردم اما مثل بند تمیز نمیکنه...در کل راضی نبودم
من خانه ام را پر از رنگ میکنم، پر از عطر زندگی، گل میخرم، نان گرم میکنم، شعر مینویسم، و باور میکنم کلام فروغ را؛ زندگی یعنی: همین بهانه های کوچک خوشبختی  
2706