2410
2553
عنوان

خواستگار ندارم

15770 بازدید | 32 پست
الان 25 سالمه و خیلی هم خوشگلم اما تا حالا خواستگار نداشتم... ظاهرم خوبه و وقتی بیرون میرم با آرایش و ... میرم همه پسرا نگام میکنن اما کسی تا حالا نیومده خواستگاریم....چیکار کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم اینکه خوشگلی و همه نگات می کنن درست ولی ببخشیداااا خیلی ها از کسایی که خودشون رو در معرض نگاه دیگران می زارن خوششون نمیاد برای ازدواج ؟!

دنبال دخترایی هستن که برای شوهراشون از این کارا بکنن
2714
وقتی قسمتت بشه خودش پیداش میشه شده از تو آسمون
من و شوشو واقعا خدایی باهم ازدواج کردیم خیلی اتفاقی جوری که اصلا هیچ وقت فکرشم نمی کردم
صبر کن.
به خاطر اینم که یه زقت دیر نشه و این حرفا حالا هرکسی از راه رسید بله رو نگو بزار با بهترین بله رو بگی که بعدش پشیمونی نداشته باشی

روزی که گذشت هیچ از او یاد مکن ...........فردا که نیامدست فریاد مکن .........
برنامده و گذشته بنیاد منه .............حالی خوش باش و عمر بر باد مکن
چه خشنی آفتاب جون بنده خدا منظورش این بود که مورد توجه قرار میگیرم خوب هرکسی از قشر خودش ازدواج میکنه

عزیزم غصه نخور خواستگار کم و زیاد نداره الان هم پسر ها دیر ازدواج میکنن شما هم هنوز جوونی

دوست من تو سن 25 سالگی با اولین خواستگار رسمیش که پسر خودش هم حضور داشت نه واسطه ای
ازدواج کرد الان هم خوشبخت خدا رو شکر

صبر کن و دعا کن هر وقت فرصتش شد و ازدواج کردی خوشبخت بشی و مرد خوبی سراغت بیاد

*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
سعى کن همه چى رو در حدّ تعادل داشته باشى.... آرایش متوسط، اخلاقِ مهربون و در کل یه خانومِ کامل.... عزیزم فقط خواستم راهنمایى کنم چون میدونم مردها از چه زنهایى خوششون میاد....
ایشالا که بهترینها واست پیش میاد :)�
2706