2703
2553
مامان عرفان سما گلی عروسک قمر مامان اجی و همه دوستان گلم خانم های مهربوووون اهوازی خوشحال میشم تو این تاپیک ببینمون و منتظرتون هستم خیلی دلتنگتونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
تاپیکت رو بیار بزار اینجا اهوازیا زیاد میان حتی باردارا خاستی کلا بیا اونجا باردار زیاد داره http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=930965&postID=41515548
بچشید و ببینید که خداوند نیکو است. خوشابحال شخصی که بدو توکّل می دارد.
اجی سما جونم سلام به روی ماهت خیلی خوش اومدی خیلی از دیدنت خوشحال شدم خوبی تشکر خیلی بهترم و استراحت نسبی هستم ممنون خاله سما جون من خوبم .داداشم چطوره خوبه ای بابا شمام کلوپ بی کلوپ شدی عجبا این چه سایتیه اخه
سلام آنجل جون تاپیک رو اصلا نمیتونستم پیدا کنم نمیدونم مشکله کلوپ چیه دختر باران و قمر هم زایمان کردن
عشقم همسرم...... وجودم پسرم......نفسم دخترم...... خدایا به تو میسپارم گلهایم را ، زیباترین هدیه هایت را ، پناهشان باش ، کنارشان باش ، به یادشان باش
2706