2410
2553
عنوان

راهنمایی مراحل ثبت نام در نی نی سایت

84380 بازدید | 430 پست

برای ثبت نام در نی‌نی سایت به راهنمایی زیر توجه کنید:

1.      در قسمت بالای صفحه بر روی ثبت نام کلیک کنید.

2.      مرحله اول ثبت نام، اطلاعات اولیه می‌باشد. با وارد کردن نام، نام خانوادگی، نام مستعار (شما با این نام در سایت نشان داده می‌شوید)، نام کاربری و رمز عبور، تاریخ تولد، جنسیت و ایمیل و سپس عبارت امنیتی، بر روی کلید مرحله نهایی کلیک کنید.

3.      مرحله دوم تأیید ایمیل و تلفن همراه می‌باشد.پس از وارد کردن شماره تلفن همراه خود بر روی دکمه "ارسال کد به شماره همراه" کلیک کنید.کدی 6 رقمی برای شماره شما ارسال می‌شود.این کد را وارد کرده و به مرحله بعدی بروید.

توجه: کد موردنظر حداکثر ظرف مدت 24 ساعت برای شماره شما ارسال خواهد شد.اگر به هر دلیلی این کد را دریافت نکردید، در همین مرحله دوباره بر روی دکمه "ارسال کد به شماره همراه" کلیک کنید

http://register.ninisite.com/?step=verify

.

4.      پس از این مرحله، سایت به طور خودکار برای بازنگری اطلاعات، از شما می‌خواهد که دوباره وارد شوید.مرحله بعد تکمیل اطلاعات بارداری شماست.در صورتی که بارار هستید اطلاعات را تکمیل کنید.

5.      برای تکمیل اطلات فردی خود بر روی نی‌نی سایت من کلیک کنید .

6.      با کلیک کردن بر روی دکمه ویرایش به تکمیل اطلاعات خود بپردازید.

در صورت وجود هرگونه سوال آن را در همین تاپیک با من مطرح کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام. من تازه وارد شدم و ثبت نام کردم. هربار قصد خروج از سایت داریم باید خروج بزنیم؟ اگه یادمون رف اطلاعات فردیمون قابل رویت میشه؟؟// من تا قسمت تاایید تلفن و ادرس رفتم اما قسمت اطلاعات بارداری واسم نیومد. چکار کنم؟ ممنوم
مامان هدی گرامی هر کدوم مشکل حل نشد در تماس با ما بنویسید یا به من پیغام دهید در پیغم تلفن و نام کاربری مورد نظر را بنویسید تا فورا تائید کنیم
به افتاب سلامی دوباره خواهم کرد . . .        toto.ir
2714
خواهش میکنم آقای زاهد:) دوستان عزیز تا دریافت کد از صفحه مورد نظر خارج نشوید، در غیر این صورت ایمیل و نام کاربری شما برای سیستم تکراری میشود و نمیتوانید با همان ایمیل ثبت نام کنید
با اجازه مدیریت محترم تاپیک دوستای گلم سلام اگه دوست داشتید و قابل دونستید به تاپیک من هم سر بزنید مرکز فروش عطرهای درجه 1 اماراتی 27 تومان + خرید بالای 100 تومن با ارسال رایگان+ هدیه رایگان بهترین هدیه برای ولنتاین و عیدی http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1014316&postID=40977819
گ
سلام! من برای یه نفر دیگر کاربری باز کردم ولی هر چی منتظر شدم برای موبایلم کد 6 رقمی نیامد که وارد کنم! الان مدتی گذشته است ولی جه جوری میتونم ثبت نام رو کامل کنم؟ ممنون میشم کمک کنید!
خداجون مهربونم هوام رو داری دیگه؟ کمکم کن که خودت می دونی چقدر بهت احتیاج دارم! اللهم صلی علی محمد و آل محمد.......
من برای خودم کاربری ایجاد کردم توی قسمت تبادل نظر میتونم وارد شم به کاربریم ولی توی قسمت کلوپ ها هر چقد اون نام و کاربری رو میزنم میگه صحیح نیست؟//!
نی نی ماه فروشگاه آنلاین لباس کودک_از سایت ما دیدن فرمایید و قیمت های ما را مقایسه کنید پشیمان نخواهید شد http://ninimah.shopfa.com/
2706