2703
2553
عنوان

مامانهای تبریز

| مشاهده متن کامل بحث + 577982 بازدید | 13578 پست
افراجون

میتونی به کابینت فروشها بگی برات درست کنن
ازام دی اف هستش

یادش بخیرزمانیکه که مامانهای تبریزنی نی سایت فعال بودیکی ازدوستان ایناروآموزش داد
دنیای مجازی اون بیرونه که همه توی یه قیافن، دنیای واقعی اینجاست همه بی ریا وخاکی ،کسی زخماشو نمی پوشونه، کسی اشکاشو پاک نمی کنه، کسی بغضش رو قورت نمیده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ساقرجون من بهت شمس و شهریاررودرموردزایمان پیشنهادمیدم
دنیای مجازی اون بیرونه که همه توی یه قیافن، دنیای واقعی اینجاست همه بی ریا وخاکی ،کسی زخماشو نمی پوشونه، کسی اشکاشو پاک نمی کنه، کسی بغضش رو قورت نمیده
همشهری های عزیز سلام.
دوستان به غیر از ابوریحان از کجا میشه سرویس خواب نینی رو خرید؟؟برا من کیفیت مهمه ولی نمی خوام کار تبریز باشه یا ترک یا هم کار تهران.
در مورد وسایل دیگه چی؟مثل کالسکه و روروئک؟
به غیر نی نی سالن و شهناز کجا جنساش خوب و یکمی ارزون هست؟
2720
ممنون اولدوزجون
پرواجون من اظلاعی ندارم
پروا جان سرویس خواب نمایندگی آپادانا تو خیابان صائب هستش. کارهاش مال تهرانه و ترک هم داره. من مال خودمو از بشیک خریدم کارهای قشنگی داشت برو یه سر ببین. مخصوصا تخت نوجوانهاش خیلی خوشگل بودن انصافا هم قیمتهاش مناسبتره روبروش شهر خواب بود فکر کنم خیلی بدتر هاشو خیلی گرونتر میداد.
قیمتهای آپادانا هم خوبه کارهاش هم متنوع هست.

برای سیسمونی چندتا مغازه تو شیخ صفی هم هست که وسایلش خوبن و خیلی هم نجومی نیستند. سیسمونی های توپولی شهناز خیلی گرون بود.
لباس هم رولان و نی نی سنتر بد نبود.
2714
بلی بشیک ابوریحان رو میگم. من تختهای نوجوان رنگ استخوانیش رو دوست داشتم. ولی نی نی من نه دختره نه نوجوان! حسن بشیک به این بود که تکه های سیسمونی رو اجازه داد خودمون انتخاب کنیم. مثلاً من مدل کمدش رو از یه سرویس، مدل تختش رو از یه سرویس و ... انتخاب کردم. حتی مدل دستگیره هاش رو هم خودمون انتخاب کردیم. ولی مثلاً مال آپادانا جوریه که وقتی یه سرویس رو انتخاب میکنی دیگه فقط اونو بهت میده و نمیتونی مثلا کمد یکی دیگه رو پسند کنی.
مرسی افرای عزیز.
فردا میرم اپادانا رو ببینم.بشیک رو هم گذرا دیدم نرفتم تو مغازه.

یه سوال دیگه:
شما مانتو بارداری از کجا خریدید؟مانتویی که پارچه اش ریون نباشه و تقریبا اسپرت باشه.
پروا جان متاسفانه هنوز نخریدم و خیلی مشکل مانتو دارم. نمیدونم از کجا میشه یه مانتوی شیک و مناسب و راحت پیدا کرد. اتفاقا الان صحبت همین بود با همسرم که بریم یه مانتو بخریم. من خودمم کمی اضافه وزن دارم و میخوام مانتوم راحت باشه اگر شمام جایی رو دیدین به من خبر بدین.
پروا جان من سرویس خواب دخملیمو از نی نی لای لای تو ابوریحان گرفتم هر کس که تا حالا دیده خیلی پسندیده ..........افرا جون منم خیلی دنبال مانتو بارداری گشتم آخرش هم مجبور شدم خودم بدوزم ......هفته چندی؟
عزیزم حالا وقت زیاد داری به نظر من همه جا رو بگرد اگر پیدا نکردی بده برات بدوزن ولی زیاد هم هزینه نکن چون بیشترین وقتی که لازمت میشه تو زمستونه و از بهار شاید یکماه بیشتر استفاده نکنی ...........امیدوارم بارداری راحت و سالمی داشته باشی و نی نی هم حالش خوب باشه
2706