2703
2553
عنوان

مامانهای تبریز

| مشاهده متن کامل بحث + 577982 بازدید | 13578 پست
صفاجون اگه میخوای زیاد آنچنانی نباشه ازابوریحان هم میتونی روروک روبگیری بچه که خیلی ازش استفاده نمیکنه ایرانیش روهم بگیری خوبه چون اصلا خراب نمیشه
دنیای مجازی اون بیرونه که همه توی یه قیافن، دنیای واقعی اینجاست همه بی ریا وخاکی ،کسی زخماشو نمی پوشونه، کسی اشکاشو پاک نمی کنه، کسی بغضش رو قورت نمیده
خداروشکرفهیمه جون خیلی خوشحال شدم که عملش سخت نبوده
دنیای مجازی اون بیرونه که همه توی یه قیافن، دنیای واقعی اینجاست همه بی ریا وخاکی ،کسی زخماشو نمی پوشونه، کسی اشکاشو پاک نمی کنه، کسی بغضش رو قورت نمیده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی افرا جون. این پاساژ نی نی سالن که می گی کجاست؟ من نمی شناسم. شاخه طوبی کجاست؟ یکی بهم گفت برو پاساژ شیخ صفی ولی خیلی گرون بود و بدرد نخور. دلم می خواد روروکش ساده باشه و خیلی گنده نباشه
سلاممممممممممممممممممممممممممممممممم

خوبین. می خواستم بدونم کسی تو تبریز رفته کلنیک مادر ؟

اگه رفتین لطفا بگین چه جور جایی هست و اینکه چه کارهای انجام میدن . مثلا آی یو آی و یا ......

یکی از دلایل اینکه بیشتر مردم ثروتمند نیستند این است که بسیار غصه چیزهایی را که ممکن است اتفاق نیفتد را می خورند (رابرت کیوساکی)
2456
صفا جون نی نی سالن : یک کم پایینتر از چهار راه آبرسان به طرف چهار راه منصور . نمی دونم پیتزا عبدی رو

می شناسی یک کم پاینتر از اون هست

مانتو آناهیتا هم بغل پاساژ هست.

یکی از دلایل اینکه بیشتر مردم ثروتمند نیستند این است که بسیار غصه چیزهایی را که ممکن است اتفاق نیفتد را می خورند (رابرت کیوساکی)
صفا جان طبقه بالای پاساژ لوازم سیسمونیهستش و تقریبا همه چیز داره اما به نظر من خیلی چیزارو هم گرونتر میدن.با توجه به اینکه قیمتهای شیخ صفی گرون بوده مطمئنا قیمتهای اونجا خیلی خیلی بالاتر خواهد بود. البته جنسهای مشابه رو هم گرونتر میدن ولی جنسهای مارکدار هم دارن. اما به نظر من برای همچین وسیله هایی که بیشتر از چند ماه استفاده نمیشه این هزینه ارزش نداره. من خودم از شیخ صفی خریدم و مارک چیکو قیمتش در مقایسه با بقیه جاها به نظرم بد نیومد. رنگشم خیلی دوست داشتم و جای دیگه ای ندیده بودم. من رنگ سورمه ای شیری گرفتم که بقیه جاها نبود اصلا یا قرمز و سورمه ای بود یافیروزه ای که خیلی تکراری بودن. اگر قیمت �ایینتر بخوای به جمهوری سر بزن. مارکدارها رو معمولا چند تیکه جدا نمیدن و سرویس کاملش حدود 800 تومنه.
2714
من خودم برای سیسمونی که خیلی گشتم و به نظرم دیدن همه جاها ارزش داره! چون یه وسایلایی تو بعضی جاها مناسبتره و کلی قیمت و تنوع جنس دستت میاد. مثلا من برای قابلمه نی نی اکثرا میدیدم تفلونش رو دارن ولی از ولیعصر لعابی خیلی خوشگلش رو خریدم که هم در قابلمه داره و هم در محافظتی که با خودت ببری غذارو یا فریز کنی. این ست رو که سه تا تیکه داشت 45 تومان خریدم. تا نگردی نمیتونی چیزایی که مد نظر داری رو راحت پیدا کنی.
صفا جون کل پاساژ سیسمونی نیست . فقط یک مغازه سیسمونی داره که وسایلاش خوبن. ضرر که نمی کنی . برو نگاهی بکن
دوستای گلم من هم از تبریز هستم. فعلا مامان نشدم. یعنی مشکل نی نی دار شدن داریم.

یک بار تو تهران آی وی اف کردم ولی نشد. می خوام بدونم جایی رو و یا دکتری رو می شناسید که آی یو ای کنه .

دیگه نمی خوام برم تهران. هم مشکل رفت و آمد دارم و هم مشکل جا واسه موندن.

می خوام اینبار از تبریز اقدام کنم.

اگه از دوستان و آشنایان کسی رو سراغ دارین که تو تبریز واسه ناباروری اقدام کرده باشه لطفا بهم بگین.

البته کلنیک مادر رو شنیدم . ولی نرفتم . یعنی می ترسم آشنایی کسی اونجا باشه و من رو ببینه.

آخه خانوادم از مشکلم خبر ندارن و من نمی خوام این موضوع رو بهشون بگم.

واسه همین رفتیم و از تهران اقدام کردیم.

صفاجون شاخه طوبی شهنازهستش روبروی پاساژضرغامی

من ایرانیش روگرفتم آخه زیادکارایی نداره
2706