2726
عنوان

اطلاعات درباره بیمارستان محب کوثر

21694 بازدید | 34 پست
وستان عزیز سلام من میخواستم ببینم کسی تجربه سزارین در بیمارستان محب کوثر را داشته یا نه. من تصمیم دارم برای زایمانم با خانم دکتر موید محسنی برم آنجا فقط نمیدانم چجوریه ممنون میشم کمکم کنید
سلام مامان درسا جون منم میخوام برم همون بیمارستان شهریورماه خواهرزادم اونجا زایمان کرد خیلی راضی بود شما بیمارستانودیدی؟ خیلی تمیز ومرتبه وپرسنلشم خوبه
خدایااگرروزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم توفراموش نکن بنده کوچکی داری بانوازش یاتلنگری آرام برایم یادآوری کن وجودت را همراهیت را مهربانی وبزرگیت را....
شما بیمه ای ؟
خدایااگرروزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم توفراموش نکن بنده کوچکی داری بانوازش یاتلنگری آرام برایم یادآوری کن وجودت را همراهیت را مهربانی وبزرگیت را....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام خانما منم اطلاعات چندانی ندارم ولی میدونم که خواهرزادم میخواست توی همون بیمارستان طبیعی زایمان کنه ولی به خاطر مشکلاتی که خودش داشت نتونست یعنی زایمان طبیعی هم انجام میدن بعده زایمان هم بچش تو اتاق خودش بود یعنی بخش کودکان نبود ولی مرتب بهش سرمیزدن و چکش میکردن
فدیا جان. من سزارین با دکتر موید محسنی داشتم. سه چهارتا از فامیل هامون هم بودند. کارش درسته در حد تیم ملی. من طبیعی زایمان نکردم اما از اونجایی که خیلی ها که طبیعی زایمان کردند رو می بینم راضی تو مطبش نشستند پس حتما خوبه. از اینکه گاهی دیر میاد مطب چون بیمارستان زایمان داشته نشون میده خودش را سرزایمان طبیعی می رسونه. من به خانم دکتر واقعا اعتقاد دارم. هرجا بگه من همونجا زایمان می کنم!! اما من چون بچه اولم را خاتم به دنیا آوردم دومی را هم همانجا می رم. محب کوثر را نمی دونم. اما خاتم واقعا تو کارشون حرفه ای هستند.
ترس از زایمان طبیعی کاملا معموله. اگه 20 هفته ات تمام شده به خانم دکتر محسنی بگو معرفی ات می کند برای کلاس های آمادگی زایمان طبیعی. که تو خاتم برگزار می شه. محب نداره. هم اطلاعات خوبی برای زایمان طبیعی بدست میاری هم ورزش های فوق العاده ای می ده. منم قرار بود طبیعی زایمان کنم اما قسمت نشد. هفته آخر یه مشکل پزشکی پیش اومد که خانم دکتر بهم گفت از پزشک متخصص مربوط به مشکلت مشاوره بگیر. اون دکتره بهم گفت برات خطر داره. بعد مامانم نذاشت طبیعی زایمان کنم. وگرنه حتی دکتر محسنی منو به سزارین اجبار نکرد. اما خوب مامانم گفت ریسک نکنم. کلاس ها رو حتی اگه سزارین می شی برو. هم خیلی حال می ده هم اطلاعات! مجانی هم هست.
2706