2410
2553
یک تاپیک کلی ، برای هر نوع اسمی باز می کنم ، شاید دیگه تاپیک های بیشتر تکراری باز نشه . چند تا اسم تک به نظرم رسیده (اسم مبل فروشی های دلاوران) نمی دونم جالبند هستند یا نه
پسر :
دختر : روزابلا ، آزالیا ، واندا (اسم گلفروشی) ، آرنیس (نمی دونم اسم دختر یا پسر) ، آرشین

باز هم چیزی دیدم ، اینجا می زارم .
هیلدا قوی و نیرومند
انیسا
نیروانا
ارتمیس
لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام... چرا بعضی ها می گید بعضی از اسم ها ،اصیل ایرانی اند و بعد اسم های عبری و آشوری و لاتین و .... رو نام می برید؟ من واقعا دنبال اسم فارسی هستم ...چند نمونه که نیاز به توضیح معنای اسم نداشته باشه .... مثل آرش ... کاوه .... این مدلی چند تا اسم پیشنهاد بدید لطفا....
2720
سلام به همه ی دوستان عزیز.دختر من 10روز دیگه به دنیا میاد ولی هنوز اسمش مشخص نشده.اسم خودم الهام و اسم الیزه و یارین رو خیلی دوست دارم.یارین به معنی خوشحالی و الیزه در انگلیسی به معنی باد بسامان هستش.توی جایی خوندم که الیسا یعنی سوگند خدا.میخواستم بدونم که معنی الیزه و الیزا والیسا دقیقا چیه؟ایا معنیاشون به هم مربوط میشه؟کسی هست که اطلاعاتی داشته باشه وبتونه معنی مخصوصا الیزه رو بتونه واسم پیدا کنه؟از همکاریتون ممنونم.
2714
برای الی جون :

اِلیزه
/elize/ (فرانسوی) 1- (در اساطیر) الیزه یا شانزلیزه مقر زیرزمینی اشباح متقی و بهشت یونانیان و رومیان است 2- (اَعلام) 1)کاخ سلطنتی که در سال 1718 میلادی در پاریس ساخته شد و اینک مقرر رئیس جمهوری آن کشور است؛ 2) نام روستایی در رودبار در استان گیلان.
فراوانی:91

.............................................................................

اَلیسا
/alisā/ (= دیدو) ( در اعلام) بانی و ملکه‌ی افسانه‌ای کارتاژ [از سرزمین‌های شمالی افریقا که جمعی از مهاجر نشینان فنیقیه بنا نهادند. (در حدود 880 پیش از میلاد)] که دختر شاه صدر بود و گویند اَلیسا نام داشت.
فراوانی:937

............................................................................

ولی الیزا تو سایت ثبت احوال نیست کلا
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
نام دختر من الیزا است.
اسمی بین المللی که ریشه عبری دارد به معنی با ایمان و با وفا (خدا کمال من است)و به روایتی نام یکی از دختران ادم و حوا بوده. در اسلام به معنی بی همتا و گرانبهاست و در لاتین به معنی منتخب. این نام برگرفته از اسم الیزابت است.