2410
2553
سلام من برای کاهش وزن میخوام تردمیل بخرم ولی از طرفی نمیخوام بعد از یکی دوماه تو گوشه اتاق خاک بخوره میخوام اگه ارزش داره بخرم . اونایی که تجربشو دارند در کاهش وزن اثرداره یا نه ؟ چه نوع ومارکیش خوبه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

استفاده روزانه ازتردمیل 45 دقیقه بسیار موثره ولی عزیزم اکثر افرادیکه گرفتند اون اراده را نداشتند که استفاده کنند وتبدیل شده به جا لباسی (منجمله خود من) به نظر من کلاسهای ورزشی بسیار موثرتره.البته استفاده از تردمیل خودش اموزش میخواد مخصوصا کساییکه کمردرد دارند
این نیز بگذرد
2456
2714
سلام من این هفته یه تردمیل خریدم و الان هر روز دارم استفاده میکنم ولی اینکه شما میگید خاک بخوره یا چوب رختی بشه همش بستگی به اراده داره تردمیل بهترین و اولین وسیله برای کاهش وزن هست اگه میخواید وزن کم کنید شروع کنید به کم خوری و روزی 30 دقیقه روی تردمیل بدوید کم کم به 45 دقیقه افزایشش بدید
دوستانی که وزن کم کردین . من 110 کیلوام می خوام بشم 60 . اگر کم بخورم و هله هوله نخورم روزی یک ساعت هم تردمیل برم چقدر طول میکشه به 60 برسم به نظرتون ؟
Khatati.com
مهسا جان مطمین باش کم میکنی ولی از اول نخواه که از 110 به 60 برسی که محاله بتونی اول 10 کیلو 10 کیلو کم کن عزیزم مطمین باش با تردمیل هم راحت میتونی وزن کم کنی اگه کم خوری کنی و روزی 45 دقیقه بری 5 تا6 کیلو کم میکنی
سلام دوستان
منم از اون عشق تردمیلهام که سالهاس دست از سرش برنداشتم......عزیزان اینا همش به اراده خودتون بستگی داره.اگه میدونید هدفتون که همون لاغر شدنه خیلی براتون مهمه پس شک نکنید و بخرید.تردمیل یکی از بهترین دستگاههاس برای کاهش وزن و تو اون همه وسیله ورزشی سریعترین نتیجه رو تردمیل میده.
اینکه میگن زانو درد میاره و کمر درد مال استفاده نادرسته......شما هر وسیله ایی رو درست استفاده نکنید به بدنتون آسیب میرسونه!! اگر پیاده روی بد بود که اینهمه پزشکا تایید نمیکردن تا اونجایی که میتونید پیاده روی کنید!!!! در شرایطی شما به زانو درد و کمر درد دچار میشید که با توجه به وزنتون دستگاه رو تنظیم نکرده باشید!! مثل شیب و سرعت!!!شما اگه رعایت کنید مطمئن باشید مشکلی براتون پیش نمیاد.مثل من و خیلی از دوستام که سالهاس داریم استفاده میکنم و هیچ مشکلی پیش نیومده ......
من تو خونه 2بار تردمیل میرم هر روز.....صبح نیم ساعت و بعد از ظهر نیم ساعت .
ولی شما که تازه شروع کردید یا میکنید مطمئنا سخته براتون...از روزی 15 دقیقه بدون شیب شروع کنید.
نکته بعدی اینکه بعد از تردمیل تا 2 ساعت چیزی نباید بخورید.که بدن از چربی و کالری اضافه تغذیه کنه.اگه چیزی بخورید اونچربیها سر جاش میمونه.
یه نکته دیگه اینکه تو خونه سرعتتون رو بیشتر از 6 تنظیم نکنید.چون کسی نیس که نظارت داشته باشه روی ضربان قلب و ..............
بازم میگم اگه مهمه براتون لاغری و میدونید ارادشو دارین حتما حتما بخرید
به امید باربی شدن همتون.
2706