2726
کسایی که بیمه نیروهای مسلح دارن میشه بیان راهنمایی کنن و یه بیمارستان خصوصی طرف قرارداد با این بیمه و یه دکتر خوب معرفی کنن. ممنون
سلام من چمران میرم پیش دکترذرات ولی خودش یه نامه داده بهم که واسه زایمان برم محب کوثر.خصوصیه خیلیم تمیزه بیمه ی ماهم هست خوددکترم میادبالاسرم چه زایمانم طبیعی باشه چه سزارین.ولی خب مثل چمران دیگه مفتی نیست ولی بازپولش خیلی کمه
پسرنازوقشنگم توهفته ی بیست هستش.خدایاهزاران بارشکرت.به همین ماه عزیزقسمت میدم که همه منتظرانینی داربشن.الهی آمییییین.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دکترمغازه خیلی سرش شلوغه درست وقت نمیذاره
پسرنازوقشنگم توهفته ی بیست هستش.خدایاهزاران بارشکرت.به همین ماه عزیزقسمت میدم که همه منتظرانینی داربشن.الهی آمییییین.
سلام عزیزم انشالله به سلامتی زایمان کنید دکتر سوسن عزیز محمدی خیلی خوبه.رییس بیمارستان هاجر هم هستند و روزهای یکشنبه و 4شنبه ها بیمارستان ویزیت انجام میدن.اهل زیرمیزی هم نیست.خیلی از بچه های نی نی سایت پیش ایشون میرن
خدایا " سرنوشتم را خیر بنویس، که آنچه تو دیر میخواهی زود نخواهم و آنچه تو زود میخواهی دیر نخواهم
سلام عزیزم دکتر سوسن عزیزمحمدی بیمارستان آپادانا ، مدائن و لاله هستند در مورد هزینه باهات کنار میاد چون خیلی ها رفتند گفتند فقط هزینه بیمارستان رو دادن و ایشون دستمزد برنداشته
خدایا " سرنوشتم را خیر بنویس، که آنچه تو دیر میخواهی زود نخواهم و آنچه تو زود میخواهی دیر نخواهم
من امروز رفتم بیمارستان محب کوثر رو دیدم. خیلی شیک و تمیز و محشر بود. طرف قرارداد با بیمه مسلح هم هست. گفت هزینه سزارین 4 تومنه که با بیمه ما 70 درصدش کم میشه یعنی میشه یک وسیصد و طبیعی هم حتما کمتره دیگه. فقط با دکتراش اشنایی ندارم.
2706