2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من از اين كفاشي كه تو سنايي به اسم پاندا هست، كفش برا پسرم خريدم. واسه عيد امسال. دو ماه بيشتر نپوشيد انگار از تو جوب پيدا كرده بودي. وقتي هم بردم مغازش گفت اين زيادي باهاش شوت كرده، خراب شده. در حالي كه پسرم فقط باهاش عيد ديدني رفته بود. براش نايك يا آديداس با همين قيمت ها مي گرفتم نهايتا كوچيك ميشد ولي آخ نميگفت. آشغال فروشه

2714

سلام خدمت دوستان و هم وطنان عزيز بنده از همين فروشگاه پاندا كه دوستمون در بالا اشاره كرده كفش طبي براي پسرم 3 بار خريدم و بسيار كيفيت بالا و استاندارد بالايي داشته بنده به توصيه دكتر تقي بغدادي كه از پزشكان بزرگ و جراح استخوان و مفاصل ميباشد به اي فروشگاه رفتم اينم بگم كه فروشگاه پاندا وابسته به برند آرمن ميباشد ولي مدلهايي رو كه تو كارخانه و كشور تركيه توليد ميكنه به اسم تجاري پاندا هستش و كارخونش ماله آرمن هستش

کفش طبی و اتل ها و بریس طبی مخصوص کودکان می تونید از کلینیک ارتوپدی فنی برتر تهیه کنید خیلی باکیفیت هستن و همه اندازه گیری هاشون دقیق و با اسکن های پیشرفته انجام میدن . کلینیک ارتوپدی فنی برتر اهواز 

این هم لینکشون بار دیدن کارهاشون