2410
2553
عنوان

دکتر متخصص مغز و اعصاب فوری؟؟

19533 بازدید | 22 پست
سلام ..دوستان خواهشان هر کی آدرس و شماره تلفن یه دکتر متخصص بیماری های مغز و اعصاب در تهران سراغ داره بگه...

که بهترین دکتر باشه و رو دست نداشته باشه ...بتونه تشخصیص بالای داشته باشه و الکی دارو نده....به قوله معرف دستش طلا باشه

تو رو خدا هر کی میدونه بگه....برا یه کسی میخوام که بیماریش حاد شده

خواهشان
اسم قاشق را گذاشتی قطار....هواپیما....کشتی تا یک لقمه بیشتر بخورم! یادت هست مادر؟ شدی خلبان، ملوان، لوکوموتیوران ....، میگفتی بخور تا بزرگ بشی، آقا شیره بشی!.... و من عادت کردم که هر چیزی را بدون اینکه دوست داشته باشم قورت بدهم حتی بغض های نترکیده ام را.......... عاشقتم مامان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چی کلانی اسمش؟؟؟
اسم قاشق را گذاشتی قطار....هواپیما....کشتی تا یک لقمه بیشتر بخورم! یادت هست مادر؟ شدی خلبان، ملوان، لوکوموتیوران ....، میگفتی بخور تا بزرگ بشی، آقا شیره بشی!.... و من عادت کردم که هر چیزی را بدون اینکه دوست داشته باشم قورت بدهم حتی بغض های نترکیده ام را.......... عاشقتم مامان
2720
تو رو خدا هر کی این تایپکو میخونه بگه....یا سراغ بگیره ..نمیدونم چیکار کنم
من متخصص میخوام ....عسل بانو جان..کسی که سرگیجههایه شدید داره ..باید متخصص بره یا جراح؟

فکر کنم متخصص بیماری مغز و اعصاب باید اول بره درسته؟؟؟

دکتر رحیمی دکتر خوبیه؟؟ تخصصش چی هست؟؟ کارشو دیدی عزیزم؟؟
عزیزم باید متخصص بری ولی الان کسی رو یادم نمیاد معرفی کنم سر گیجه به خیلی چیزها میتونه مربوط باشه از مشکلات چشم و گوش بگیر تا یه افت قند خون ساده نگران نباش انشاالله که مسئله حادی نیست
این دکتر تخصصش جراحی مغز و اعصاب و ستون فقراته
2714
درسا جان منم سرگیجه های خیلیییییییی وحشتناکی داشتم به حدی که گاهی حتی نمی تونستم به تنهایی بایستم . رفتم پیش دکتر شهرام ابوطالبی . اول اینکه خیلییییییی آرامش داره .حسه خوبی بهم داد برام MRI نوشت همون بیمارستان عرفان انجام دادم فرداش رفتم مطبش برام تست ام اس گرفت و نهایتا بهم گفت چیزیت نیست ماله اعصابته سعی کن همیشه ارامشت رو حفظ کنی البته یه قرص بهم داد و گفت اگه خیلی اذیت شدی بخور .وقتی تست MS تموم شد گفت (خیالم راحت شد دیروز خیلی به MS مشکوک بودم) خدا عمرش بده بی خودی منو نترسوند . این شماره مطبشه 88205741 - 88787513 گاندی شمالی البته بیمارستان عرفان هم می ره
نه میدونم از گوش نیست....وایی..الهه جان....خدا خیرت بده یعنی کارش حرف ندارهههههه
مامی جون..از راهنمایی شماام ممنون..خیلی خوشحال شدم دیدم دوستایه مجازی خوبی مثله شماها دارم که وقت میزارین جواب میدین و راهنمایی میکنین
2706