2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام دوستان من میخواستم بدونم برای زایمان تو بیمارستان نجمیه چند وقت قبل از زایمان باید پرونده داشته باشی تا بتونی اونجا زایمان کنی. شنیدم 6ماه قبل زایمان باید باشه. صحت داره
2728
سمیه جان ایشاله به سلامکتی و راحتی بارتونو زمین بزاری خانم برادرم د رنجمیه پیش دکت رباروتی سزارین کردن و بسیار راحت و بدون درد. پزشک متخصص اطفال هم که متخصص ان آی سی یو نوزادان هستن آقای دکتر محمد علی شاه بابایی بودن که بسیار با اخلاق و با وجدان هستن و درعین جوان بودن بسیار با تجربه . البته ایشون در بیمارستان صارم، مصطفی خمینی و چند بیمارستان دیگه هم هستند. ایشاله به سلامتی فارغ بشی خانم گل
همیشه زمزمه می کنم: افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد
2738
در ضمن پزشک فوق تخصص نوزادانش دکتر بیتا نجفیان هست.که بسیار عالى نوزادانارو درمان و مراقبت میکنن ایشون استاد دانشگاه هم هستن من تو دوران دانشجوىیم بخش اطفالمو تو بقیه الله و نجمیه گزروندم واقعا اطفالشون قویه!. دکتر شاه بابایی هم بسیار با تجربه هستن و متخصص اطفالن که به صورت کشیک شبانه اونجا هستن.

منم تجربه ام از سزارین دربیمارستان نجمیه رو میگم!خودمم قبلا خیلی سایت هارو زیرورو میکردم تا بتونم بیمارستانمو انتخاب کنم

زایمان من اسفند نودوشش بود

اتاق های وی ای پیش ۵۵۰ و ۶۵۰ بود که تفاوتش فقط به شمالی و جنوبی بودن اتاق هاش بود!

مزیت اتاق وی ای پیش این بود که میتونستی همراه دونفر باخودت ببری برای یکیشون تخت بود برای دیگری صندلی تخت شو،ملاقات ازاد بود،طبقه وی ای پیش جدا بود و با عمومی ها یک جا نبود،یکسری وسایل پذیرایی تو اتاقش بود مثل فلاسک لیوان چای نسکافه کمپوت و....

رسیدگی بخش وی اپی عالی بود ومن فوق العاده راضیم

زایمان من بادکتر مرجان ثمره گلستانی بود که از ایشون هم راضیم،یه خانوم مومن محجبه و مهربون و دلسوز

تو اتاق عمل کلی دلداریم دادن!

راستی دکتر تو اتاق عمل شکمم رو فشار دادن و بعدا وقتی پرستار چک کرد اصلا لازم به فشار مجدد نبود!

کادر اتاق عمل همشون زن بودن فقط اخرسر موقع جابجایی یه اقا منو جابجا کرد!فیلمبرداری از اتاق عمل هم به صورت دلخواه داشتن که هزینش ۱۲۰ تومن بود!

هزینه سزارین رو وقتی ما از اطلاعات پرسیدیم گفتن سه وپونصد!که با اتاق و یه سری چیزهای دیگه برای ما شد چهاروپونصد

راستی هزینه پمپ درد چهارصدبود فکرکنم که شانس من بیمارستان به مشکل خورده بود و من نتونستم بگیرم و به جاش برام کلی مورفین زدن و اصلا درد اذیتم نکرد!

به امید بهترین ها برای همگی

2706