2410
2553
سلام دوستای عزیزم من این تاپیک رو باز کردم تا از تجربه و تشخیص دکتر پاک روش بگم تا هرکسی که مشکل داره این در و اون در نزنه یه راست بره سراغ یه دکتر با تجربه و لایق من بعد از خدا به این دکتر ایمان دارم و تو همین سایت پیام یکی از دوستان باعث شد برم پیش این دکتر و جواب مثبت بگیرم گر چه سقط شد ولی دکتر فهمید که مشکلم چیه ناراحت هم نیستم خدا به موقع اش و به خواست خودش به من و امثال من فرزند سالم و صالح عطا میکنه مطمئنم . ................ من و یه دوست نازنینم به نام نینا بچه های همین سایت هست که وقتی تعریف این دکتر رو شنیدیم در اواخر آبان وقت گرفتیم (گر چه خیلی سخت وقت میده) و رفتیم خیلی امیدوار بودیم این دکتر گفت هیچ مشکل خاصی ندارید با یه سری آزمایش باردار شدیم البته این دوستم عزیزم تازه جواب آزمایشش مثبت شده گر چه بیمارستان صارم قرار بود ای وی اف کنه ولی پیش این دکتر بصورت طبیعی باردار شد ای خدا شکر ت من هم تصمیم گرفتم هر کسی که مشکل داره این دکتر رو بهش معرفی کنم تا یه صوابی هم کرده باشم . اول اردیبهشت مریض جدید قبول میکنه حتما سعی کنید یه ویزیت پیشش برید پشیمون نمی شید. به امید بارداری موفق همه بچه های گل نی نی سایت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها سلام
عسل جون چطوری خوبی

من دارم امروز می رم پیش پاکروش
راستش همسرمن جدیدا"آز داده و خیلی خوب شده مشکلشو دکتر تیروئد سمی تشخیص داده بود بعد از 2 ماه استفاده از داروهاش اسپرمهاش از 3000000به 31000000 با حرکت و شکل خوب رسیده!!!!!!!!خیلی امیدواکننده است برای بارداری طبیعی؟؟نه؟؟البته داروهاش هنوز تموم نشده و به نظرم بهتر هم می شه!!!!!!!!!!!
2456
هلما جان خیلی خوشحالم عزیزم از روند بهبود درمان شوهرت. یه سوال میشه بگی شوهرت بیشتر چه داروهایی استفاده کردن؟؟ به همسر من دکتر پاک روش گفت بافت بیضه خیلی آسیب دیده فعلا یه سری آمپول مریونال میزنه 20 تا که مرداد تموم بشه باید آز بدیم فعلا تعدادش یک میلیون بوده یعنی میشه زیاد بشه ؟شما چند وقت تحت نظری؟؟ مرسی اگه جواب بدی؟ رفتی پیش دکتر خبرشو بده.امیدوارم به زودی خبر مامان شدنت رو بدی.لطفا داروهایی که داده رو کامل بنویس.
سلام خوبین خانوما عسل جون از نمودار دماییت چه خبر؟
بهتر شده؟
من ازت 1 سوال دارم
عسل جون من تو نمودار دماییم اون قسمتی که به اوج دما میرسه که اصولا 2 روز قبلش تخمک گذاری سوال دارم توی نمودار نمونه دما وقتی به پاییت ترین میزان میرسه بعد یهو تو فاصله 1 روز نیم درجه ریاد میشه ولی برای من تو 1 روز اتفاق نمیافته تو چند روز زیاد میشه به اوج دما میرسه ولی تو چند رو ز امید وارم منظورمو فهمیده باشی دلیلیش چیه میدونی؟
نینی مهتای من به دنیا اومد خدایا شکرت خدایا شکرت که 2 تا دختر سالم و خوشگل دارممممممممممممممممممممم
سلام به همگی
من هفته گذشته پیش دکتر پاک روش ویزیت شدم. 2 ساعت قبلش توی ابن سینا بهم گفته بودن چون fsh ام بالاست (حدود 4/13 ) نمی تونم باردار بشم و باید از تخمک اهدایی استفاده کنم. دکتر پاک روش به من نگفت که نمی تونم باردار بشم اتفقا وقتی کار ویزیت تموم شد و داشت از اتاق بیرون میرفت خندید و گفت نگران نباشید شما شانس باردار شدن دارید.البته شاید قیافه هامون رو خیلی وحشت زده دیده بود که اینو گفت...نمی دونم... برای من آزمایش های تیروئید، اف اس اچ، آنتی تری گلوبین مایکسوپلاسمای واژن و یه آزمایش دیگه که اسمشو یادم رفته نوشت. در ضمن قرار شد نمودار دمای بدنم رو طی یک سیکل قائدگی رسم کنم. و یک آزمایش بعد از نزدیکی روز 14 پری انجام بدم برای شوهرم هم یک سونوی داپلر از بیضه و کلی آز مایش دیگه نوشت ( اسپرم شو شو از نظر مورفولوژی و تحرک مشکل داره). وقت گرفتن از دکتر خیلی سخته همین طور نوبت گرفتن. ما یه معرفی نامه از یه متخصص بردیم. به امید اینکه همه از درمان نتیجه بگیرن.
2714
پانی جون ما رفتیم دکتر،
دکترخیلی از نتیجه آزمایش راضی بود داروهاشو تمدید کرد و برای من هم یه سری آز داد که امروز می رم انجام بدم راستش باید اسم داروهاشو برم ببینم الان یادم نیست ولی می دونم متفورمین روزی نصف،کلومیفن روزس نصف،اسیدفولیک روزی یک عدد،یک دارو برای تیرویید که اسمشو نمی دونم و یک داروهم برای بازشدن عروق که اونم یادم نیست چی بود آخه همسر من واریکوسل خیلی خفیف هم داشت......اما به همسرم گفت اگر نخواد وزنشو پایین بیاره این داروها بعد از یه مدت اثرشو از دست می ده و چون تیروییدش به خاطر چاقی کم کار شده نه اینکه به خاطر تیرویید چا ق شده باشه باید حتما"لاغر کنه وگرنه اسپرمها معیوب می شه و حتی با آی وی اف هم نمی تونیم جواب بگیریم!!!!!!!!

امان از این چاقی اسمشو باید گذاشت ام المرایض
هلما جان مرسی عزیزم از جوابت.
یه سوال شما فقط واسه درمان شوهرت پیش دکتر پاک روش میری؟؟ خودت مشکلی نداری؟ منم شوهرم 11 تا آمپول دیگه داره که تموم شه مرداد باید آز بدیم.از اردیبهشت داروها رو شروع کرده امیدوارم تا مرداد تغییر چشمگیری داشته باشه.
بهیجون سلام منم پیش دکتر رفتم fsh من 10 بود دکتر با کمال ناباوری گفت شما الان با آِ وی اف هم باردار نمیشید چون تخمک گذاری ندارید
چون اف اس اچت بالاست و10 هستش حالا حالاها امید نداشته باش و
من با گریه زیاد اومدم خونه ولی موندم چرا شما رو امید وار کردو منو نا امید
عزیزم چند سالت ؟
روز چند پری آز داددی؟
تازه شوشو هم آز داده بود تعداد اسپرم 87000000 بود حرکتش 65%خوب بود تعداد آنرمال 15%
دکتر اینم که دیدی گفت شوشو که اونم ضعیف!
نمیدونم چرا با من این طوری برخورد کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در هر صورت دوست دارم بیای و برام جواب بذاریییییییییییییییییییییییییی
ممنون
باییییییییییییییییییییی
راستی عععععععععععععسسسسسسسسسسسسسسل
تو هم نیومدی جواب منو بدیاااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
نینی مهتای من به دنیا اومد خدایا شکرت خدایا شکرت که 2 تا دختر سالم و خوشگل دارممممممممممممممممممممم
سلام آزی جان
منم تعجب می کنم چرا به تو اینجوری گفته چون fsh 10 باید خوب باشه. شاید خواسته قضیه رو پیگیری کنی و سر سری نگیری. مطمئنی تو آزمایشها جای دیگه ای مشکل نداشتی؟ fsh رو معمولا به نسبت سن می سنجن. من 30 سال دارم و fsh ام بایدحداکثر 10 باشه.
آزی، دکتر معمولا سابقه بیماری های خانوادگی رو از آدم سوال می کنه شاید بر اساس بیماری هایی که توی خانواده شوهرت بوده ، گفته اسپرمش ضعیفه. تازه ما هم هر دو خیلی نگران و وحشت زده بودیم شاید دلش سوخته دلداریمون داده که دیگه کامل ناامید نشیم. به هر حال نگران نباش عزیزم هر چی که هست درست میشه.شما که مشکل خاصی نداری. تازه به منم که نگفت با ivf جواب میگیری فقط گفت شما شانس باردار شدن دارید. تازه آزی جون من ماه پیش خودم رفتم سونو فولوکول بزرگتر از 5میلیمتر نداشتم.از پزشک دیگه ای پرسیدم مشکل من با دارو برطرف میشه ؟ گفت آره یه پزشک دیگه هم گفت نه باید تخمک اهدایی بگیرم. پاک روش فقط گفت شانس باردار شدن دارم نگفت چه جوری.
راستی آزی تو هم خوابت مشکل داره؟ یعنی پیش میاد که خوابت نبره؟ زود عصبانی میشی؟ می خوام بدونم این حالت هایی که دارم مربوط به هورمون fsh هست یا نه.
یه سوال دیگه : آزی جان تو هم روز 2 یا 3 پری fsh رو اندازه گرفتی دیگه درسته؟
سلام به دوستای گلم خوب هستید امیدوارم این روزا بر وفق مرادتون باشه آذی جان سلام ؛ من بیشتر تو کلوپ پاکروش هستم اینجا کمتر سر میزنم شما هم بیاید به این آدرس: دکتر پاکروش حرف نداره خیلی دقیق و تبحر خاصی داره خیلی خوبه برو حتما من و امثال من که راضی هستیمhttp://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=1591&ChatDate=14-4-1388&PostID=1282883#1282883 ................................ دمای بدن من هم مثل تو یکدفعه بالا نمیره این افزایش دقیقا تو سه روز هست به من گفت هورمون مردانه بالاست یعنی همون fsh هست نمی دونم ولی فکر کنم رنج آزمایشگاه تا 10 بود واسه من 9.8 بود حالا نمی دونم دقیقا مشکلم چی هست . دکتر که این نمودار رو دید گفت خواب عمیق نداری بهم آدرس دکتر روانپزشک داده قرص آلپرازولام شبها میخورم راحت میخوابم حالا ببینم این ماه دمای بدنم چطوری هست نمی دونم مشکلم از چی هست تازه من سه ماه پیش که سقط داشتم طبیعی باردار شدم ........................ ؟؟؟؟؟ حتما بیا به این آدرس باشه منتظرم
سلام
من تازه واردم.راستش من مجردم ولی دچار یائسگی زودرس شدم و خیلی از موقعیتهای ازدواجمو اینجوری از دست دادم شما هیچکدومتون این مشکلو داشتین و بچه دار شدین؟چطوری؟کجا مراجعه کردین؟چقدر هزینتون شده؟
سلام
من تازه واردم.راستش من مجردم ولی دچار یائسگی زودرس شدم و خیلی از موقعیتهای ازدواجمو اینجوری از دست دادم شما هیچکدومتون این مشکلو داشتین و بچه دار شدین؟چطوری؟کجا مراجعه کردین؟چقدر هزینتون شده؟
2706