2726
عنوان

معرفی یه دکتر با تجربه + هر کس تحت نظر دکتر «پاک روش» هست بیاد اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 186087 بازدید | 520 پست
مریم ناز من توی یکی از تاپیک ها دیدم که خانم خاطری مامایی که پیش پاک روش هست گفته بوده دما رو بین ساعت 4/5 تا ده ونیم صبح باید اندازه بگیری منم دارم یادداشت میکنم قبل از اینکه از تخت بیام پایین .دماسنج من دیجیتالی مارک AEG هست اینا واسه اینکار دقیق ترن.موفق باشی.
سلام پانی جون ایشالا مشکلت هر چه زودتر حل شه اون مجتمع که در شهرک غربه مجتمع نوید اسمش بود و اینطور که من شنیدم خیلی کارشون خوبه منظم بودن خیلی مهمه مخصوصا در این موارد و شرایط روحی وجسمی خاص ما امیدوارم خدا هم یک لطفی کنه و همه این بچه ها مشکلشون حل شه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانمها منم حدود 7-8 ماهه تحت نظر دکتر پاک روش هستم و کلی هم راضیم چون بعد از 5-6 عمل میکرو ناموفق بالاخره تشخیص داد دلیلش چیه

من هفته پیش اونجا بودم کسایی که نامه از دکتر داشتن یا مدرک برای مشکل مثلا قبلا میکرو شدن و ناموفق بوده یا نینی سقط کردن را پذیرش میکرد
تلفنی به همه میگفت مریض جدید نمیبینیم ولی کسایی که اومده بودن رو 5 نفر دید

نمیخواد صبح ساعت 5 برید ...7 اونجا باشید اسم بنویسید یا شب قبل 9 به بعد برید اسم بنویسید اگه کاغذ نبود که خودتون نفر اولید باید بزارید
منشی 8 صبح میاد و میگه مریض جدید میبینه یا نه؟ البته معمولا میبینه ولی یه روز کمتر یه روز بیشتر

ایشالا همگی موفق باشی و به زودی مامان بشید
2728
فرزان جون تبریک می گم . میشه بگی با وجودمشکل تیروئید و پری نا منظم چطور برای بارداری اقدام کردی از راه خاصی استفاده کردی . ممنون میشم جواب بدی .

راستی مبارک باشه و ایشالا نی نی سالمی بدنیا بیاری
سلام یاسی جون راستش من 2سال برای درمان تیروییدم اقدام کردم و علاوه بر اون از سه ماه پیش هروز باشگاه رفتم و ورزش کردم حتی اگه میشد روزهای تعطیل و در ضمن پیش دکتر روازاده که دکتر گیاهیه هم رفتم و کارهای اون روهم انجام دادم و فکرم رو آزاد کردم و دیگه برام بچه خیلی مهم نبود بیشتر فکر سلامتیم بودم تیرویید و نامظمی پریودم ....تا اینکه نمیدونم کدوم از این روشها باعث شد من ماه پیش منظمترین و بدون درد ترین پریود رو داشته باشم دنبال دکتر پاکروش بودم که متوجه بارداریم شدم والان هم شکر خدا با تلاش و پیگیری ایشون دکترم شده امیدوارم شما هم هرچه زودتر به چیزی که میخوای برسی ...آمین
میشا جان فکر میکنم بدترین نوع واریکوسل همون گرید یا درجه 3 باشه که برای بارداری بایدمیکرو و ای وی اف و...کرد حتی میگن عمل واریکوسل هم روش تاثیری نداره تازه گرید یکشم که میگن خیلی بد نیست بده! چون شوشو من درجه یک بود عمل کرد تازه با اینکه خیلی وضعیتش خوب شده بود ولی باردار نشدم و میکرو کردم واسه بارداری
سلام هما هستم
خواندن تجربیات شما کلی به من روحیه داد. من دو بار سقط کردم یکی پارسال 9 هتفگی یکی همین هفته گذشته 5 هفتگی. پارسال شوهرم عمل واریکوسل انجام داد و من بلافاصله حامله شدم (البته خودم هم پرولاکتین بالا داشتم که با قرص کنترل شد. ) ولی سقط شد. پیش دکتر نیکوبخت رفتیم متخصص ناباروری مردان. چرا که تحرک اسپرم شوهرم کم بود. دارو داد تا 2 ماه بعد که بره آزمایش بده. ولی من حامله شدم که باز سقط شد. حالا ماه دیگه وقت آزمایش شوهرمه. ناامید شده بودم ولی با تجربیات شما فکر می کنم بتونم دوباره امتحان کنم. البته قبلش حتما میرم پیش دکتر پاک روش. با اینکه زنگ زدم و گفتن فعلا بیمار جدید نمیپذیره . توکل . شما هم منو دعا کنید.
این بار بد جوری روحیه امو باختم.
سلام هما هستم
خواندن تجربیات شما کلی به من روحیه داد. من دو بار سقط کردم یکی پارسال 9 هتفگی یکی همین هفته گذشته 5 هفتگی. پارسال شوهرم عمل واریکوسل انجام داد و من بلافاصله حامله شدم (البته خودم هم پرولاکتین بالا داشتم که با قرص کنترل شد. ) ولی سقط شد. پیش دکتر نیکوبخت رفتیم متخصص ناباروری مردان. چرا که تحرک اسپرم شوهرم کم بود. دارو داد تا 2 ماه بعد که بره آزمایش بده. ولی من حامله شدم که باز سقط شد. حالا ماه دیگه وقت آزمایش شوهرمه. ناامید شده بودم ولی با تجربیات شما فکر می کنم بتونم دوباره امتحان کنم. البته قبلش حتما میرم پیش دکتر پاک روش. با اینکه زنگ زدم و گفتن فعلا بیمار جدید نمیپذیره . توکل . شما هم منو دعا کنید.
این بار بد جوری روحیه امو باختم.
سلام بچه ها منو که میشناسید 2بار سقط 2و3 ماهه داشتم وکیست تخمدان نسبتا بزرگ .حالا میخوام بدونم کسی از شما تاحالا پیش پاک روش لاپاراسکوپی برای کیست انجام داده وایا ازنتیجه عمل راضی بوده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهش میکنم کمک کنید موندم پیش کی لاپاراسکوپی کنم اخه دکتری که عمل میکنه خیلی مهمه .ممنونم منتظر جواب دوستام هستم
2706