2726
عنوان

معرفی یه دکتر با تجربه + هر کس تحت نظر دکتر «پاک روش» هست بیاد اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 186087 بازدید | 520 پست
دوستای گلم یه خبر خوبببببببببببببببببببببببببب

زهرا 5 ماماننننننننننن شده بعد از شش بار سقط الان مامان شده خدا رو شکر توی سونو دیده که قلب نینیش هم میزنه .........
بیاین همگی براش دعا کنیم که نینیش رو صحیح و سالم به دنیا بیاره .امینننننننننننننننننننننننن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها سلام
هیچکس قرار نیست امروز بره پیش دکتر پاکروش تلفانشو جواب نمیده یکی از منشیش می پرسه مریض جدید می گیره یا نه؟؟؟؟؟؟؟

رویا جون ایشالا که خدا هم به خودت و هم به نی نیت کمک می کنه که روزای خوبی رو پشت سر بذارید و نی نیت صحیح و سلامت به دینا بیاد

من رفتم امروز برام تتست پیسی تی گرفت بعد دکتر دمای بدنمو با تست پیسی تی منودید بعد گفت مشکلات حل شده انشالله 3 ماه دیگه دست پر میای من همین طور مات مونده بودم داشتم نگاش میکردم
اما بچه ها 1 چیزی رو یادم رفت بگم اونم این بود که دمای بدن من روی 35 درجه و 36 درجه هستش و چون جا نداشت من روی اون نموداری که به من داده بود 36 اونو 35 کردمو 37 اونو 36 کردم امیدوارم منظورمو فهمیده باشید
حالا نکنه دکتر این موضوع رو نفهمیده باشه و فکر کرده باشه دمای من بین 36و 37 درجه هستش که میگه خوبه
الان که بادختر خالم حرف میزدم البته اینم بگه دختر خالم فوق لیسانس مامائی اون میگفت مهم این هستش که دمای بدنت 1 درجا افزایش داشته باشه همین حالا تو این موندم که چرا نپرسیدم
میشه هر کی رفت دکتر اینو برام بپرسه چون استرس اینو دارم
ممنون میشم یادتون نره هر روز میام سر میزنم
بای

نینی مهتای من به دنیا اومد خدایا شکرت خدایا شکرت که 2 تا دختر سالم و خوشگل دارممممممممممممممممممممم
2728
آذی جان خدا رو شکر که مشکلات برطرف شده انشالا هرچه زودتر نتیجه بگیری خانمی. به نظر منم مهم اینه که دما 5/0 تا 1 درجه بالا بره نگران نباش. آذی جون خودمون ولی تو منتظر یه بهونه کوچولویی که نگران بشی ها. انشالا هر چی زودتر خدا یه نی نی گلو صحیح و سالم بهت بده.
سلام بچه ها
شما دمای بدنتون رو با چجور دماسنجی اندازه میگیرید ؟ با همین دماسنج معمولی ها که تو بیمارستانها هم هست (یعنی توش جیوه داره و میره بالا) یا با دماسنج دیجیتالی؟
ممنون.
در زندگی فهمیده ام افراد با من آنگونه رفتار میکنند که من به آن ها اجازه می دهم
یاسمین جان من یه روز شنبه رفتم اسم نوشتم. نوشته بود مریض جدید تا مرداد ماه نمی پذیریم ولی من و دو نفر دیگه رو پذیرفت. یک نفر رو هم نپذیرفت. برو دو روز اول هفته اسمت رو بنویس(چون اوایل هفته خلوت تره) اگه خلوت باشه و خوب هم برخورد کنی انشالله می پذیرنت.

آزی جون انشالله همین ماه اول رو مامان هستی . اول از همه هم باید توی این سایت اعلام کنی ها! بعد هم من فکر می کنم که مهم اینه که توی نمودارت اختلاف دما ایجاد بشه. یعنی تو در دوره تخمک گذاریت دمای بدنت بالا بره و تا قبل از پریودت پایین بیاد. دمای پایه ی بدنت زیاد مهم نیست. من هم دمای پایه بدنم پایینه. البته خیلی هم تعجب کردم چون من به شدت گرمایی هستم.

شیما جونم دماسنج دیجیتالی هم دقیق تره و هم راحت تره. بعدا انشالله بچه دار هم شدی خیلی به دردت می خوره.
من دیروز زنگ زدم بهم گفت از سه شنبه وقت به مریض های جدید میده امروز که زنگ زدم گفت دکتر پشیمون شده فعلا مریض جدید نم بینه من هم عصبانی شدم قطع کردم بعد همکارم بهش زنگ زد گفت چرا دیروز به من گفتید وقت می دید الان به خودش می گید نه بعد شرایط منو که قرار بود امروز عمل کورتاژ تشخیصی کنم اما نرفتم تا با دکتر پاکروش مشورت کنم بعد براش توضیح داد گفته بود بیاد پیشم کارش رو راه میندازم حالا به نطر شما واقعا سه شنبه برم کارم رو راه می ندازه یا سر کارم گذاشته
یاسمین جان
عزیز دلم دکتر پاکروش خیلی خوبه و آدم رو امیدوار میکنه با اعتماد به نفسی که داره.منشیهاش بداخلاقن ولی خانم خاطری یکی از منشیهاش خیلی دلسوز و مهربون .زودتر برو کمکت میکنه موفق باشی
2706