2733
2734
عنوان

معرفی یه دکتر با تجربه + هر کس تحت نظر دکتر «پاک روش» هست بیاد اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 186091 بازدید | 520 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام آذی جون خوبی؟
چرا اینقدر برای خودت علامت سوال درست کردی؟ توکلت اول به خدا باشه بعد هم به دکترت اعتماد کن. دکتر اگه لازم بود اقدام فوری انجام بده خوب حتما تا حالا انجام داده بود. آذی جون اگه اصلا تخمک گذاری نداشته باشی که اصلا پریود نمیشی. منظور دکتر چیه که اگه به همین روال پیش بری، کدوم روال؟ آذی جان دکتر تا حالا برای شما چه اقداماتی انجام داده؟ دارو هم داده؟
سلام بهی جوننم
خوبی ؟
هیچی فقط دارو داده اونم ویتامین ای روزی 2 تا امگا س وویتامین کلسیم دس برای شوشو هم متفورمین داده با کلومیفن واسید فولیک داده
من از شپرسیدم آیا من امکان داره به زودی یائسه بشم چون اف اس اچ من بالاست اونم گفت اگه به این روال ادامع بدی تا ابد نازایی
دفعه بهد که رفتم تا آزامو دیدی گفت اوضاع تخمک گذاری شما خراب
امید واحی بهت نمیدم بذار خیالت رو راحت کنم تو الان با آی وی اف هم جواب نمیدی بدنت خیلی تنظیمات میخواد
بعدش با نا امیدی گفت حالا پاشو بر خونه داروهاتونو بخورین دمای بدنتو اندازه بگیر 3 ماه دیگه بیا اینجا ببینم چی کار میتونم برات بکنم
برو به سلامت
عین جملاتش بود منم وحشت زده از اتاق اومدم بیرون توی خیابون راه میرفتمو گریه میکردم الان که دوباره میخوام برم پیش بازم ترس به من افتاده
تازه به من گفت دختر مگه تو چند سالته منم گفتم 25 سالم
خلاصه که خیلی ترس به من انداخته الان حالم از لحاظ روحی خیلی خوب نسبت به چند وقت پیشا اون موقع ها مثل دیوونه شده بودم
نینی مهتای من به دنیا اومد خدایا شکرت خدایا شکرت که 2 تا دختر سالم و خوشگل دارممممممممممممممممممممم
2728
سلام اذی جون من فکر میکنم منظور دکتر از این روال اینه که تو هنوز خودت به خودت و دکترت اعتماد نداری و تا وقتی این جور باشه نتیجه گرفتنت یکمی سخت میشه . به جای این همه سوال امیدت به خدا باشه و به حرفای دکتر گوش کن . بقیشو بسپر به خدا . ما هممون داریم تلاشمونو میکنیم همینه که ارزش داره . من خودم 3 ساله که منتظرم اولش برام خیلی سخت بود مرتب توی ذهنم سوالای جور وا جور بود همین برام باعث استرس شده بود ولی بعد فکر کردم من چه کار باید میکردم که نکردم ؟ دکترم که خوبه و قابل اطمینان . خودم هم دارم تلاشمو میکنم پس حتما چیزای دیگه ای که ما نمیتونیم حکمتشو درک کنیم .

بعدشم این دکتری که من دیدم عادت نداره از روال کارش برای کسی توضیح بده . ولی خودش میدونه چه کار میکنه .
من خودم وقتی اولین بار پیشش رفتم خیلی ترسیدم . ولی ته دلم خیلی امید وار شدم .

امیدت به خدا باشه و به حرفای دکتر هم عمل کن . ایشالا زود زود نتیجه بگیری.
ریحانه من 3 سال تحت درمان این دکتر هستی
مشکل شما چی بوده گلم
چی شو که خواست آی یو آِت کنه خودت پیشنهاد دادی یا خودش؟
پس چرا تو این 3 سال هیچ اقدامی نکرده هزینشو برامئ بگو تو بیمارستان آبان انجام میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نینی مهتای من به دنیا اومد خدایا شکرت خدایا شکرت که 2 تا دختر سالم و خوشگل دارممممممممممممممممممممم
آذی جان امیدت به خدا باشه دختر نگران نباش. حالا اونایی که اوضاع تخمک گذاریشون رو به راهه و بدون هیچ علتی باردار نمیشن چی بگن؟ باور کن اصلا به این نیست که آدم مشکلی داشته باشه یا نه خدا اگه اراده کنه با وجود تمام مشکلات به آدم بچه میده. تازه این دکتر اگه خودش کاملا از درمان تو ناامید بود تعارف که نداشت می گفت نمی تونم کاری برات انجام بدم نمی گفت برو 3 ماه دیگه بیا بیخود خودتو نگران نکن آخه sfh 10 که خیلی هم بالا نیست آذی باور کن کسایی بودن که اصلا تخمک گذاری نداشتن پریود هم نمی شدن دکترها هم ازشون ناامید بودن ولی الان دوقلو دارن. انقدر نگران نباش اگه خدا بخواد یه چشم به هم زدنه انشالا با مصرف این دارو ها هورمون ها هم تنظیم شده باشن و دکتر هم امیدوارتر صحبت کنه.
آزی جان عزیزم اینقدر ناامید نباش ما روزی که با جواب آزمایشات و سونوگرافی شوهرم رفتیم پیش دکتر پاک روش گفت بافت بیضه ها شدیدا آسیب دیده و با این روش حتی با آی وی اف هم حامله نمیشی نطفه خیلی ضعیفه.تازه من 28 سالمه از تو بزرگترم از نظر سنی ولی دلم خیلی روشنه و با جدیت و انرژی دارم دروانمون رو ادامه میدم.توکلت به خدا باشه فقط اون اینا همه اش وسیله است.بوس.
2738
مرسی از دلداری همتون ریحانه گل من ایشالله فردا مامان شی عزیزم ه
همش به یادت هستم برات دعا میکنم
آذی جان اولین کاری که باید انجام بدی ایمان و اعتقادت رو قوی تر کن استرس رو از خودت دور کن به چیزای مثبت فکر کن فکر کن که سال دیگه این موقع حتما مامان شدی باشه گلم ، مگه من اف اس اچ 9.8 ندارم پس چرا سه ماه پیش طبیعی باردار شدم درسته سقط شد ولی از تو هم سنم بیشتر این همه استرس برات بدن و وضعیت بدنت رو بدتر میکنه به من هم رفتم همینا رو گفت : هورمون مردانه ات کمی بالاست اصلا تخمک گذاری هم نداری ، برو نمودارت هر وقت درست شد بیا، نه بهم امیدواری داد نه هیچی تازه من نگرانم که اگه بشه خدای نکرده باز سقط نشه و تازه گفت انقدر نگرانی و استرس داری از روی این نمودار معلوم هست که شبها عمیق نمی خوابی بهم دکتر مهاجرانی متخصص روان رو معرفی کرد الان دو دفعه رفتم پیشش خیلی راحت میخوابم عمیق عمیق و استرس و اضطرابم هم بهتر شده بهت توصیه میکنم بری حتما پیشش باشه مواظب خودت باش
سلام
اطلاع دارید الان دکتر توی دوره ای هستش که مریض جدید ببینه من تصمیم دارم یکشنبه صبح برم اسم بنویسم و ببینم بین مریض منو می بینه یا نه البته هفته پیش که میدونستم این کار رو می کنه من نرسیدم برم کسی از این موضوع خبر داره
بچه ها سلام
منم مشکلی تقریبا مثل شما دارم واون اینه که شوشوم واریکوسل داره که به نظر دکتر نیاز به عمل نداره ولی اسپرمش ضعیفه منم در اثر خوردن کلومیفن در2دوره دچار کیست تخمدان به اندازه50MMشده بودم دکتر پاکروش بعد از یکسری آزمایش گرون قیمت از شوشو بهش کلومیفن ومتفورمینوZIN واسید فولیک داد منم براش ویتامین ای گرفتم به منم یه دوره اچ دی داد گفت در زمان پریودیت بیا بعد از مصرف دارو ببینم در چه حالی هست.منم بعد از مصرف دارو روز 5 پری رفتم ی دکتر دیگه گفتم برام سونو بنویسه که الحمدلله اثری از کیست نبود شوشو هم داره داروهاشو میخوره که 30تیربره آزمایش اسپرم.امروز روز13پریم هست ومن تا حالا 2بار پروژه داشتم که بعد از پروژه همش اسپرم ازم خارج میشه
نمیدونم اصلا اثری داره یا نه؟بچه ها تورو خدا راهنماییم کنید
سلام
نفس جان این طبیعیه که مایع بعد از نزدیکی خارج میشه اما هنگام نزدیکی باید حتما یه بالش زیر کمرو باسنت بزاری و تا حد اقل یکساعت همون حالت بخوابی تا مایع خارج نشه اینطوری زودتر نتیجه میگیری ..............
2706