2703
2553
عنوان

معرفی یه دکتر با تجربه + هر کس تحت نظر دکتر «پاک روش» هست بیاد اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 186006 بازدید | 520 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام بچه ها
کسی میتونه چند تا سوالم را جواب بده
دکتر پاک روش برای مردها دارو میده یا مثل بقیه دکترها آدم را فورا برای آی وی اف میفرسته؟
آیا خودش معاینه میکنه یا خانمی باهاش همکاری میکنه ؟
سلام دوستان
همگی خوبید؟
من هم سه ماهه که پیش پاک روش میرم. یکسال و نیم تحت نظر اشرف معینی بودم. من 2سال پیش دو بار کورتاژ کردم معینی تشخیصش تنبلی تخمدان بود .روزی سه تا متفورمین میخوردم.تا اجازه حامله شدن رو هم بهم داده بود. اما نمیدونم چرا یه حسیم راضیم نمیکرد که بشم . یه دفعه احساس کردم برم پیش پاک روش که کارشو دیده بودم. اون با دیدن ازمایشام گفت تخمکات معیوبه.انگار یه کاسه آب یخ ریختن روم. یه نشخیص دیگه ای داد.........
با کلی آزمایش.... تا حالا کسی اینجا وضیعت منو داشته؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوستان
همگی خوبید؟
من هم سه ماهه که پیش پاک روش میرم. یکسال و نیم تحت نظر اشرف معینی بودم. من 2سال پیش دو بار کورتاژ کردم معینی تشخیصش تنبلی تخمدان بود .روزی سه تا متفورمین میخوردم.تا اجازه حامله شدن رو هم بهم داده بود. اما نمیدونم چرا یه حسیم راضیم نمیکرد که بشم . یه دفعه احساس کردم برم پیش پاک روش که کارشو دیده بودم. اون با دیدن ازمایشام گفت تخمکات معیوبه.انگار یه کاسه آب یخ ریختن روم. یه نشخیص دیگه ای داد.........
با کلی آزمایش.... تا حالا کسی اینجا وضیعت منو داشته؟؟؟؟؟؟؟؟
2714
می شه بگید مراحل درمونش چطوریه؟تورو خدا راهنماییم کنید نمی دونم چیکار کنم
من تنبلی تخمک گذاری دارم همسرم هم اسپرمهاش ضعیف کلی دارو مصرف کردم حتی آمپول hcg هم چند بار زدم ولی نتیجه نداشته دکترم گفته باید لاپاراسکوپی شم می خوام قبلش پیش دکتر پاکروش هم برم
سلام من از اول امسال مریض پاکروش شدم. وقت گرفتن ازش خیلی سخته و هربار آدم کلی معطل می شه. اما دکتر خوبیه. تاجائیکه بشه با عمل مخالفه و سعی می کنه با دارو مشکلو حل کنه. همسر من تعداد و سرعت اسپرماش پایین بود . ظرف 4ماه وقتی آز داد نتیجه حیرت انگیز بود. درسته که هنوز باردار نشدم اما باهاش ادامه می دم.
زری عزیز برای اف اس اچ بالا باید دارو بخوری چون کیفیت تخمکو میاره پایین
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
سلام خدمت تمام دوستان من 4 سال هر دکتری که بشه فکرش کرد رفتم و به خاطر این که اسپرم شوهرم خیلی خیلی ضعیف بود تمام دکتر ها بدون استثنا برای ما عملivf یا میکرواینجکشن را توصیه می کردن و میگفتن که هیچ راه حل دیگری وجود ندارد.دقیقاً زمانی که تصمیم داشتیم عمل کنیم آقای دکتر جلیل پاکروش را به ما معرفی کردن و ایشون تونستن تشخیص بدن به خاطر دیابت بالای همسرم اسپرم ایشون ضعیف بوده و الان پس از 4 ماه درمان اسپرم همسرم از 3000000 به 34000000 رسیده و دکتر امیدواره که ما می تونیم تا چند ماه آینده به روش طبیعی باردار بشیم.و واقعاً بعد از خدا به خاطر لطفی که در حقم کرده و ایشان را جلوی پای من گذاشته به دکتر ایمان دارم.
سلام دوستان عزیزم منم تحت نظر دکتر پاکروش هستم من قبلا سه بار IVF کرده بودم البته پیش یه خانم دکتر که نمی خوام اسمشو بگو چون اسپرم همسرم ضعیف بود ولی وقتی می خواست برای بار چهارم IVF کنه ازش خواستم به همسرم دارو بده که اونم مارو معرفی کرد به دکتر پاکروش . هنوز یک ماه از مصرف داروهائی که دکتر پاکروش داده بود نگذشته بود که من باردار شدم الان 10 هفته باردارم و خدارو شکر می کنم . خواستم بگم دکتر پاکروش واقعا می دونه چیکار کنه . منم به هرکسی که می خواد بچه دار شه توصیه می کنم بره پیش دکتر پاکروش .
البته یه درمان هم برای کسایی که اسپرم شوهرشون ضعیفه دارم که من همزمان با داروهای دکتر انجام دادم و اون اینه : هر روز صبح یک عدد پیاز سفید ( سه نوع پیاز داریم زرد و سفید و قرمز ) را با روغن زیتون سرخ کنید بعد کمی فلفل سیاه بهش اضافه کنید بعد یک عدد تخم مرغ محلی اضافه کنید بدین شوهرتون بخوره میگن خیلی موثره . انشاا...که نتیجه بگیرید . مطمئن باشید خدای بزرگ و مهربون صدای همه رو می شنوه ولی هر موقع خودش صلاح بدونه مراد دل بنده هاش رو می ده . حاجت همگی روا.
زندگی ...جیره مختصری است،مثل یک فنجان چای،و کنارش عشق است، مثل یک حبه قند،زندگی را با عشق نوش جان باید کرد.
سلام دوستان عزیزم منم تحت نظر دکتر پاکروش هستم من قبلا سه بار IVF کرده بودم البته پیش یه خانم دکتر که نمی خوام اسمشو بگو چون اسپرم همسرم ضعیف بود ولی وقتی می خواست برای بار چهارم IVF کنه ازش خواستم به همسرم دارو بده که اونم مارو معرفی کرد به دکتر پاکروش . هنوز یک ماه از مصرف داروهائی که دکتر پاکروش داده بود نگذشته بود که من باردار شدم الان 10 هفته باردارم و خدارو شکر می کنم . خواستم بگم دکتر پاکروش واقعا می دونه چیکار کنه . منم به هرکسی که می خواد بچه دار شه توصیه می کنم بره پیش دکتر پاکروش .
البته یه درمان هم برای کسایی که اسپرم شوهرشون ضعیفه دارم که من همزمان با داروهای دکتر انجام دادم و اون اینه : هر روز صبح یک عدد پیاز سفید ( سه نوع پیاز داریم زرد و سفید و قرمز ) را با روغن زیتون سرخ کنید بعد کمی فلفل سیاه بهش اضافه کنید بعد یک عدد تخم مرغ محلی اضافه کنید بدین شوهرتون بخوره میگن خیلی موثره . انشاا...که نتیجه بگیرید . مطمئن باشید خدای بزرگ و مهربون صدای همه رو می شنوه ولی هر موقع خودش صلاح بدونه مراد دل بنده هاش رو می ده . حاجت همگی روا.
زندگی ...جیره مختصری است،مثل یک فنجان چای،و کنارش عشق است، مثل یک حبه قند،زندگی را با عشق نوش جان باید کرد.
2706