2726
عنوان

معرفی یه رستوران خوب با قیمت مناسب برای شب تولد همسرم.

| مشاهده متن کامل بحث + 64826 بازدید | 47 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من و شوشو پریشب که تولد شوشو بود رفتیم اونجا..گفتم خواننده اش براش آهنگ تولدت مبارک رو هم خوند....البته ما انقدر رفتیم دیگه همشون ما رو میشناسن
ولی استیکش واقعا حرف نداره..باقالی پلو با گردن هم خوشمزه است...خیلی غذاهاش و اردوش خوبه..من هیچ جا رو ندیدم اردوش انقدر تکمیل باشه
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
2728
رز جون فقط 6نوع غذا داره با بار هر غذاش پرسی 28500هست و البته هر شیشلیکش اونقدر بزرگه که میتونین 1پرس را حتی دونفر با برنج اضافی همراه مخلفات میل کنید ما یه بارشو این کار کردیم برای شام رفتیم روهم شد 43-44فکر کنم
نه عزیزم...اونجا خود میگه اگه تولده سالگرد ازدواج گود باری پارتی ....یا هر آهنگی مد نظرتون هست رو بگین بخونم....

من که دیگه هیچ جا سفره خونه نمیرم چون واقعا غذاهاشون و سرویس دهیشون خوبه
ولی با هیچ جا نمیتونی مقایسه کنی حتی اردک ابی
بوفه نایب هم دونفر 50تومن شد حالت سلف سرویس ولی کیفیت غذاش اصلا خوب نیست من البرز روبروی پارک ملت رو هم توصیه میکنم غذاش لذیذه واز 10تومن که مرغش هست و 12کوبیده شروع میشه تا 30تومن استیک و میگوش و ....
مثلا یه عروس دوماد هم با مهمون هاشون اومده بودن..مثل اینکه عقد محضری کرده بودن و از راه محضر اومده بودن اینجا به مهمون هاشون شام بدن..البته از قبل رزرو باید کرده باشن...چون شب جمعه ها انقدر شلوغ میشه که همه جاش پره.....ببین انقدر میز اردوش زیاده و متنوع که عملا سیر میشی...اگر هم شام نخوای و فقط از میز اردو و موسیقی زنده اش استفاده کنی..نفری 20 هزار تومنه
اگر هم خلوت باشه و شلوغ نباشه و وسط هفته باشه..اگر اهل قلیون هستی قلیون هم میده.برنامه اش از 9 شب شروع میشه تا 12 که سه تا خواننده به ترتیب عوض میشن و میان میخونن
سلام رز جون
برو رستوران البرز در سهروردی شمالی هم کیفیت غذاهاش عالیه هم با کلاسه خیلی و هم قیمتاش مناسبه. اگر تو و شوهرت یه کباب برگ 50 سانتی بخورین با ماست و نوشابه و مخلفات برات در میاد 39000 تومان.چون کباباش سانتیمتریه اینجا 50 سانتی 60 سانتی داره ولی 50 سانتیش با 2 تا برنج برای 2 نفریتون بسه. حتما برو اینجایی که من میگم پشیمون نمیشی
2706