2703
2553
عنوان

چه سنی برای گرفتن بچه از پوشک مناسبه؟ چطوری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 83881 بازدید | 43 پست
منم برا النا شورت آموزشی گرفتم و البته اصراری برای گرفتن از پوشک ندارم ولی دارم آماده اش میکنم.النا صبح ها قشنگ رو صندلی یش جیش میشینه وکارش رو میکنه ...منم کلی بوس دست و هورااااا که عجب دختری دارم من... اونم ذوق میکنه خودش هم برا خودش دست میزنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بهار من الان داره 17 ماهش میشه. من از 15 تا 16 ماهگی شروع کردم و چون جواب نداد متوقف کردم. حالا ببینم توی همون حدود 2 سال یا کمی قبل از اون ابراز علاقه میکنه یانه. امان از دست حرف اطرافیان که گاهی آدم ناخواسته بچشو به چه مکافاتی میندازه
2720
سلام شیما هستم پسر من تقریبا 28 ماهشه موقع پی پی میره با پوشک رو لگن میشینه و یه ملافه روش میگیره و کارشو میکنه و بعد میدوه پشت در شلوارشو در میاره و میگه آب بازی ،بشور بشور اما اگه تو خونه نباشیم تو پوشک کارشو میکنه و اصلا خبر نمیکنه واسه جیش هم اصلا خبر نمیده چیکارش کنم حرف زدنش هم هنوز کامل نیست و فقط کلمات مرتبط به هم رو میگه
salam MEHRNOOSH jan dokhtare man 14 maheshe va madarshoharam az 6 mahegi migof bezaresh roo lagan dar halike oon moghe hanooz nemitunes hata beshineva man kheili hers mikhordam hala nemidoonam chetor tuneste khaharshoharamo tahamol kone ke bachasho 3 salegi az pooshak gereft. be har hal zire 1 sal vaghean zoode va 3sal ham kami dir be nazare man 20 mahegi bayad shoroo kard ta 2 salegi dige kamelan az pooshak gerefte beshe
هانا جان من فکر میکنم که خیلی به دخترم فشار اوردم چون هنوز هم وقتی تو پوشکش کارشو میکنه و می خوام ببرم بشورمش کلی مقاومت میکنه. تو مراقب باش تا نی نیت اینجوری نشه.
شیما جان به نظر من هنوز هم دیر نیست. دکتر بهار من گفت تا سه سالگی وقت دارین. به نظر من کاری نکن که بهش فشار بیاد و بعدا دچار مشکل بشه. الان هنوز هم وقت داریم ماها هممون
2714
سلام دوست عزیز.من دو دختر دارم ودختر بزرگم را از دو سال ونیمگی شروع کردم به من هم خیلی می گفتن ولی واقعا عذاب کشیدیم هم من و هم دخترم. ولی برای دختر دومم گذاشتم تا بزرگتر شد یعنی 3 سالگی. خیلی زود جواب گرفتم. اصلا به حرف اطرافیان توجه نکن اینو یادت باشه برای بزرگ کردن بچه ات هر راهی که با ارامشه انتخاب کن. من مامان خودم هم بهم میگفت که من را از 3_4 ماهگی سربا میگرفته ولی زیاد مهم نیست بقیه چیکار میکردن من الان خیلی افسوس میخورم که چقدر دختر بزرگم اذیت شد در حالیکه اگه صبر میکردم این دوره را راحتتر میگذروندیم. دخترت الان که خیلی کوچیکه به نظر من 2 سالگی هم زوده ولی اگه دوست داری امتحان کن اگه دیدی دارین اذیت میشین ولش کن تا نزدیک 3 سالگی .موفق باشی
سلام . من یک پسر 2 سال و چهار ماهه دارم و الان 4 روزه که به غیر از شبها پوشکش نمی کنم . ولی اصلا همکاری نمی کنه یهنی جیش میکنه بعد میگه نمی دونم یاد میگیره یا نه من مجبورم تند تند ببرم دستشویی و هر چی باهاش حرف میزنم که یادش بدم اصلا به من توجعی نمکنه در صورتی که پسر فوق العاذه باهوش و زرنگی . دستشویی بزرگش هم تو شلوارش میکنه . از اینکه اون لحظه بره دستشویی واهمه داره فکر می کنه دیگه نمیتونه دستشویی کنه اگه ممکنه منو راهنمایی کنید . ممنون میشم .

سلام.من دخترم ۲۸ماهشه نتونستم از پوشک بگیرم تازه شروع کردم به شستنش توی دسشویی همیشه بادستمال مرطوب پاکش میکردم...

نمیدونم خودم  قاطی کردم اطرافیان منم میگن دور شده به خصوص شوهرم...اما کوچولوم اصلا خبر نمیده حتی ادرار کردنشو بهش میگم بریم دسشویی میترسه حالا گفتم شروع کنم بشورمش کم کم شاید بشه نظر بدین کمکم کنین...