2703
2553
عنوان

احتمال بارداری بعد از 50 روز ؟!

5586 بازدید | 9 پست
سلام خدمت همه اساتید

من با دوست دخترم در تاریخ 10 اردیبهشت ماه یعنی چند روز بعد از پریودش باهاش آمیزش داشتم ، فورا قرص اورژانسی براش گرفتم که مصرف کند و "طبق گفته خودش" هر دو نوبت رو مصرف کرد و به دلیل مصرف قرص مجدد پریود شد ، "اینرو هم بگم که متاسفانه اصلا به حرفهاش اطمینان ندارم و ممکن است دروغ گفته باشد"

طبق گفته خودش با 4 روز تاخییر در ماه بعد یعنی حدود 15 خرداد پریود شد ، من ازش در تاریخ 16 خرداد ماه تست بیبی چک گرفتم که منفی بود ، اما به دلیل نگرانی دوباره در تاریخ 2 تیر ماه ، یعنی پس از 50 روز از آمیزش ، تست خون گرفتم ازش که میزان بتا 1 بود ،

متاسفانه دوسن دخترم عاشق من شده و من هم علاقه چندانی بهشون ندارم و میترسم بخواد باردار بشه و همه چیز رو دروغ گفته باشه ...

با فرض دروغ بودن ادعاهای ایشان و با توجه به شرایط بالا احتمال بارداری چقدر است ؟

از همه دوستان به جهت راهنمایی تشکر می کنم
علی اقااولا که ایشون باردارنیستن چون هم تستش _شده هم ازمایشش درثانی وقتی شمابهشون علاقه نداری چراباهاش رابطه برقرارمیکنی وبااحساستش بازی میکنی جداازهمه اینا شماداری بدبختش میکنی درسته اون دخترم تقصیر داره اما اون فکرمیکنه اگه باشما ارتباط برقرارکنه شمابهش علاقه مند میشید چون اون عاشقتونه چشمشو رو همه چی بسته اما شما که ازاحساس خودتون خبردارید ومیدونید اخرسرم ولش میکنید حداقل ازنظر جنسی کاریش نداشته باشید وازنظرعاطفی سعی کنید یواش یواش اونوازخودتون دل زده کنیدتاضربه روحی نخوره
خدا جون بابت دخمل خوشگلم ممنونم ازت هیچ وقت اد امید‌خدا نا امید نشید‌
احتمال بارداریشون که خیلی کمه(نمیگم اصلااااا نیست، چون شاید 0.5 درصد باشه)
در مورد دوستتون هم با ثنا موافقم. من با رابطه تون کاری ندارم، اما خب اگه عاشقتونه ضربه بدی میخوره، بهتره همین حالا تکلیفشو روشن کنین با خودتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من بهش گفتم که دوستش ندارم ، دیگه نمیدونم چیکار باید بکنم ،

به یکی بگی دوستش نداری و بازهم عاشقت باشه چیکار باید کرد ؟!

اینکه میگید %0.5 احتمال داره باردار باشه ، برای چی هست ؟ تست خون که بعد از 50 روز منفی بوده ... البته من اطلاعات کاملی در این زمینه ندارم اما جدا از همه این ها ، به نظر شما آیا دختری میاد به هر دلیل یک همچین کاری بکنه ؟
2456
فقط میتونم بگم برا دوتاتون متاسفم.من نمیدونم اگه فقط یک در صد هم احتمال بدین که شب اول قبری هست و سوال جوابی شما ها چی میخواین جواب بدین که اینقدر کار حرام و خلاف عقل و شرع میکنین و بعدش هم توش مییمونین......بهتر نیست یه کم به خودتون بیاین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.....حالم به هم خورد.
اینکه کار درستی نیست رو خود من هم قبول دارم و واقعا پشیمون هستم ، اما لطفا بحث رو منحرف نکنید و از لحاظ پزشکی پاسخ بدید ...

ضمنا ما حدود 2 سال نامزد بودیم و به دلایل مسائلی قصد دارم از ایشون جدا بشم و با وجود اینکه بارها قبل و بعد از اینکه با هم رابطه داشته باشیم بهش گفتم که علاقه ای بهش ندارم حواسم هست و هیچ وقت احساسات یک دختر رو از بین نمیبرم ... پس با کمال احترام لطفا توصیه اخلاقی نفرمایید ، همه چیز به این سادگی که شما نگاه می کنید نیست
2714
آزمایش خون تا نود و نه درصد هیچ وقت اشتباه نمیگه ولی همیشه یک درصد خطا وجود داره چون خاله شوهرم بعد از شصت روز تو آزمایش خون بارداریش مشخص شد. پس همیشه درصد خطا هست. برای دوست دخترت هم خیلی متاسفم که اینطوری به بازی گرفته شده و امیدوارم که اون خوشبخت بشه و خیلی زود فراموشت کنه
یوسف مى دانست تمام درها بسته هستند اما بخاطر خدا و به امید او حتی به سوی درهای بسته دوید و تمام درهای بسته برایش بازشد...
"اگر تمام درهای دنیا هم برویت بسته شدند دنبال درهای بسته بدو چون خدای تو و یوسف یکیست"
سلام عزیزان من مدت زمان پری معمولا ۳۳ روزس ماخه پیش ۶ ام شدم اما این ماه هنوزپری نشدم ۹ ام بیبی چک زدم منفی بود ۱۲ ام ازمایش خونم منفی بود هنوزم نشدم یعنی ممکن باردار باشم?تو رو خدا هر کی میتونه کمکم کنه