2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام
کسی نوار Evy lady رو که رو کانالهای ترک تبلیغ می کنه رو استفاده کرده؟
یه سوال دارم اینکه بعضی مواقع من پریودی ام شدید می شه و فرصت تعویض نوار هم ندارم. آیا میشه از دو تا نوار روی هم استفاده کرد؟
ممنون
سلام
یکی از دوستام به من گفت که وقتی پریودی اش شدیده از دو تا نوار استفاده می کنه.
پس مینو جون اگه نمیشه از دو تا نوار استفاده کرد ، موقع شدید شدن پریودی ام چیکار باید بکنم؟
یه سوال دیگه ینکه بهترین نواری که نازک باشه و موقع مهمونی بشه استفاده کرد که دیده نشه چیه؟
ممنون
2714
به نظر من تو ایرانی ها پنبه ریز با بسته بندی آبی یا سورمه ای بهتره. مخصوص شب اند. خیلی خوبه. من که راضیم. برا مجالس و اینا هم آلویز. البته از قبل داشتم تا حالا هم که باردارم .و بی استفاده مونده. ولی اونا هم خوبند
***زندگی کن و بخند***فقط به خاطر آنهایی که با لبخندت زندگی میکنند***
پنبه ریز ابی عاااااااااااالیه
یه نوار هم من دفعه قبل خریدم که افتضضضاح بود به اسم پالمیرا
2000 تومن بود فکر کردم گرونه چون خوبه اما بعدش دیدم مفت هم نمی ارزه همش بهم میچسبید و پس میداد گفتم یه وقت گولشو نخورید که پشیمون میشین
چه تاپیک جالبی
محصولات Always که عالییییییی بود و متاسفانه به خاطر تحریم دیگه وارد نمیشه
من خونریزی شدید دارم و با وجود Always هیچ غمی نداشتم
داروخانه ای که من همیشه ازش خرید میکنم بعد از تحریم Always ،محصولات Septona رو آورد. یونانیه و تو ماهواره هم تبلیغش رو دیدم. خوبه . از نظر من به پای آلویز نمیرسه اما در کل خیلی خوبه. من قبلا نوارهای فشرده چشمک هم استفاده کردم و به نظرم سپتونا بهتره.

من معمولا از روز چهارم پریودم به بعد از نوارهای بالدار پنبه ریز (همین بسته های آبی) استفاده میکنم. رویهمرفته ازش راضیم. اما توصیه ام به دوستایی که مثل خودمخونریزی شدید دارن اینه که حتما لااقل روزهای اول پریودشون از نوارهای فشرده (مسافرتی) استفاده کنن. مطمئن باشن پشیمون نمیشن.
الان فقط غصه ام شب هاست آخه سپتونا نوار شبانه نداره. البته اندازه اش بزرگ و خوبه ولی من به شبانه های Always خیلی عادت کرده بودم
من forever میگیرم از همه بهتره ( رنگ صورتیشو ) آخه من مشکلم این بود شب که میخوابیدم صبح میدیدم ای واییی ی ی....اما اینا خیلی بلنده طولش 330 mm .تا بالای شورت رو میگیره
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
2706