2410
2553
عنوان

پسرم دل پیچه و نفخ داره.کمک

288 بازدید | 20 پست
سلام.یه ماه و یازده روزشه.خیلی اذیت میشه.ماساژش میدم.شربت گرایپ میکسچر میدم ولی خوب نمیشه.اگه میدونین چی کارکنم راهنماییم کنین.ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
کولیکز براش بخر بهتر از بقیه داروها جواب میده البته خودت هم یک هفته لبنیاتو حذف کن، به احتمال خیلی زیاد بهتر میشه
خدای مهربان امروز دوباره از خواب بیدار شدم....نفس میکشم...
عزیزانم یک روز دیگر در کنارم هستند... از تو ممنونم
من از ساعت چهار یا پنج عصر شروع میکرد به گریه تا دم دمای صبح یه وضعی داشتم، خودم هم باهاش گریه میکردم
2714
حبوبات و لبنیات حذف کردم، البته روزایی که کباب میخوردم دخترم خیلی اذیت میشد، زیره و رازیانه هم آسیاب شده خریدم راه میرفتم میخوردم ولی یک هفته‌ای هست که خیلی بهتر شده البته بعضی شبها تا میخواد شروع کنه به گریه میذارمش داخل پتو، منو شوهرم تابش میدیم ساکت میشه
آوین جون اتفاقا بخاطر اینکه عادت نکنه اینکارو تا حالا نکرده بودم ولی چند شبه که بهتر شده بود میخواستم خوابشو تنظیم کنم اینکارو کردم، آخه اصلا خواب نداشت، بچه ای که نخوابه و دایم گریه کنه درست وزن نمیگیره الان چند شبه ساعت یازده دوازده دیگه میخوابه تو پتو هم نمیذارم دیگه ولی به این فکر کن که این روزا میگذره عزیزم
2706