2737
2734
عنوان

کمی فکر *لبیک یا حسین یعنی چی

621 بازدید | 9 پست
آپلود عکس سلام دوستان عزیزم خوب (وقتی عاشورا میخونید این ایام وقتی از ته دل حسین حسین میگید و وقتی لبیک یا حسین میگید از تمام وجود فکر کنیم این ندا این سخن این دعا کردن ها این ندبه ها و گریه ها خوب یعنی چی وقتی بهش میگی لبیک یا حسین ایا به این نتیجه رسیدی حسین راضی بود از خدا ایا به این نتجیه رسیدی حسین تا لحضه اخر عاشق نماز و قران و دعا کردن بود ایا به این نتیجه رسیدی حسین هیچ گله گزاری از خدا نکرد ایا به این نتیجه رسیدی حسین تا لحضه اخر فکر اصلاح بود ایا به این نتیحجه رسییدی وقتی شمر روی سینه حسین زهرا بود باز هم حسین ندای ببخش سر داد ؟؟ ما چقدر در عمل به حسین زهرا نزدیکیم این محرم و و عاشورا چقدر از سال قبل برامون فرق کرده چقدر در عمل به حسین زهرا نزدیک شدیم باعث شده نمازمون رو اول وقت بخونیم باعث شده یه فکری بکینم تا کمی پیشرفت کنیم باعث شده از اون محبت به مودت که اطاعت هست برسیم در واقعه نتیجه این است ایا حسینی شدیم؟** ایا به این رسیدیم که لبیک یا حسین یعنی تا اخرین نفس پای حرف امام زمان ماندن یعنی چی ایا یار امام زمان هستیم ایا یار خوبی هستیم براش کاری میکنیم در عمل خوشحالش کنیم؟ پس کمی فکر لازم هست گه از محبت به مودت برسیم اللهم عجل لویک الفرج بحق زینب کبری سلام اله علیها

Eydad Productions

● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهترین یاری که الان درعصرغیبت میتونیم برای امامون انجام بدیم وگوشه ای ازقلب داغدیده ومحزونشوتسلی باشم ترگ گناه کنیم
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
2728
تا گفتم السلام علیکم دلم شکست پر زد دوباره مرغ دلم کربلایتان پیچید در تمام وجودم صدایتان یک کوه غصّه روی دلم می‌نشست تا آغاز شد دوباره غم نینوایتان تا گفتم السلام علیکم دلم شکست از بس که سخت بود غم روضه‌هایتان تا خواستم که نام شما آورم به لب اشک آمد و نوشت که جانم فدایتان یعقوب‌وار در تپش روضه خیس شد چشمم ز داغ ماتم عظمی برایتان خون غزل چکانده شد و مثنوی رسید شاعر نوشت قامت هفت آسمان خمید رخت سیاه بر تن هر واژه می‌نشست «بنیاد صبر و خانۀ طاقت ز هم گسست» باریده بود فصل عطش بر نگاه دشت افتاد پرده، دید سری را درون تشت یک قطره اشک، آدم و عالم سیاه شد بنویس محتشم که چه بر قلب ماه شد از پشت چشم‌های کبود و غمین نوشت با خط اشک، جوهر خون، این چنین نوشت: «خاموش محتشم که دل سنگ آب شد بنیاد صبر و خانۀ طاقت خراب شد» لرزید کائنات و هر آنچه درون آن پیچید چشم شاعر دلخون به آسمان یا رب صدای کیست که لرزانده عالمین آمد ندا: صدای حسین است! یا حسین http://karbobala.com
2738
به بوی گندم ری، در تنور کربلا ماندیم ........................................................... سبو افتاد، او افتاد، ما ماندیم، واماندیم روان شد خون او بر ریگ صحرا، رفت، جا ماندیم فرو رفتیم تا گردن به سودای سرابی دور به بوی گندم ری، در تنور کربلا ماندیم رها بر نیزۀ تن‌هایمان، بیهوده پوسیدیم به مرگی این چنین از کاروان نیزه‌ها ماندیم سبو او بود، سقا بود، دستی شعله‌ور بر موج گلی ناپخته و بی‌دست و پا ما‌،‌ زیر پا ماندیم گلویش را بریدند و بیابان محشر از ما بود که چون خاری سِمج در دیدگان مرتضی ماندیم همیشه عصر عاشوراست‌، ‌او پر بسته‌، ‌ما هستیم دریغا دیده‌ای روشن که وا بیند کجا ماندیم شاعر: محمد علی مودب http://karbobala.com
تصویر پیاده روی به سمت کربلا در سال ۱۹۷۰
در این تصویر تاریخی که در سال 1970 میلادی یعنی بیش از 43 سال پیش توسط عکاسی «فلوجی» در نجف أشرف گرفته شده نیز زائرانی دیده می شود که عزم خود را جزم کرده و راهی کربلای معلی شده اند http://karbobala.com