2410
2553
عنوان

بیمه تکمیلی

192969 بازدید | 817 پست
به نام خدا تصمیم گرفتیم جهت شما کاربر محترم نی نی سایت که از صفحه ما دیدن می کنید و یا سوالی رو مطرح کردید بسته ی ویژه ای رو جهت سرمایه گذاری آتیه فرزندتون و همچنین بیمه عمر شما و همسرتون مخصوص نی نی سایت ارائه کنیم شاید خیلی از شما با بیمه های عمر و سرمایه گذاری آشنا و یا حتی اون رو خریده باشید اما بهتون پیشنهاد می کنیم در هرصورت چه خرید کرده باشید و یا خیر حتما با ما تماس بگیرید برای شما یک پیشنهاد ویژه داریم که شنیدن آن خالی از لطف نیست از اعتمادتان ممنونیم شادمان سلامت و پیروز باشید. از هر کجای کشور که زندگی می کنید با ما تماس بگیرید شماره تماس: 9-03132736558 و 09133104080 صفحه ما در نی نی سایت از سال 1390 http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=100721
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
برا منم سواله که
1) چطور بیمه تکمیلی بشیم؟
2) هزینه سالانش چقدره؟
3) اگر زایملن به خواست خود شخص سزارین باشه بازهم هزینه ای برگشت داده میشه؟
4) کلا چند درصد از هزینه رو بیم قبول میکنه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

1-بیمه تکمیلی به صورت انفرادی ممکن نیست.طرف قرارداد ما می تونه محل کار شما و یا همسرتون باشه
بیمه تکمیلی یک قرارداد گروهیه
2-بیمه تکمیلی هزینه های متفاوتی رو پرداخت می کنه مثل:
هزینه بستری برای جراحی و یا درمان و تشخیص
هزینه زایمان(طبیعی و یا سزارین به انتخاب خودتون) و همچنین حق العمل (زیرمیزی)
هزینه های پاراکلینیکی مثل MRI ، سی تی اسکن و بسیاری موارد از این دست
هزینه های لیزیک چشم
هزینه داروهای شیمی درمانی و MS
موارد دیگری هم قابل اضافه کردن هست که باز مربوط به مدل قراداد
3-از دید ما تفاوتی در نوع زایمان نیست و محدودیتی وجود نداره
4-بر اساس قراردادهای متفاوت بین دویست هزار تا یک و نیم میلیون تومان قابل پرداخته

حق بیمه تکمیلی بین 2 تا 15 هزار تومان در ماه برای هر نفر بنابر نوع قرارداد متفاوته
شاد باشید
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
2720
بیمه تکمیلی پارسیان چه مقدار از هزینه سزارین را می پردازه ؟ بیمه تامین اجتماعی چطور ؟ از چند وقت قبل از زایمان باید بیمه تکمیلی باشیم ؟
خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …
وای چه تایپیک خوبی.
مابیمه تکمیلی توسعه هستیم.ولی روی کارتش نوشته sos.هزینه زایمان روهم نوشته 1200.چرا انقدر کم؟دفترچه بیمه هم هزینه ای میده یا نهایتش همین 1200 هست؟
بی سر و سامان توام یا حسین
2714
سلام
شاید این جمله تکراری باشه
اما بنابر مدل قرارداد شما با شرکت بیمه فرانشیز متفاوته و تعهدات هم
* تعهدات:مثلا در یک قرارداد ذکر شده زایمان 400 تومن یا 200 تومن یا هر عددی مثلا 1500000 تومن
پس قبل از هر چیز باید از سازمانی که شما رو بیمه کرده و یا از توضیحات کارتتون به این نتیجه برسید که چه تعهدی داره
*فرانشیز:یعنی اون بخشی از هزینه ها که بیمه تکمیلی پرداخت نمی کنه و به عهده ی شماست که البته اون رو بیمه گر اولیه شما(تامین اجتماعی یا خدمات درمانی یا ...)پرداخت می کنه
فرانشیز در اغلب بیمه های تکمیلی 40 درصد که در بعضی قراردادها 30-20-10 هم میتونه باشه
این درصد رو بیمه تکمیلی نمی ده اما بیمه گر اولیه شما پرداخت می کنه

یک مثال:خانمی به بیمارستان برای سزارین مراجعه می کنه(در این مثال زیرمیزی پزشک هم در صورتحساب بیمارستان اومده)مجموع هزینه این خانم جهت زایمان(سزارین - طبیعی) مبلغ 1500000 تومن شده
فرانشیز قرار داد هم 40 درصده یعنی بیمه تکمیلی 40 درصد رو نمی ده پس 60 درصد رو می ده
سهم بیمه گر اول:40% ضرب در 1500000 برابر 600000 تومن
هزینه ی باقی مانده: 900000 تومن
اینجا اگر شما بیمه تکمیلی داشته باشین که 900 تومن رو پوشش بده می شه گفت بیمه تقریبا کاملی دارید
با در نظر گرفتن فرانشیز و تعهد طبق فرمولی که گفتم می تونید خودتون نتیجه بگیرید
بعضی شرکت ها مثل بیمه دانا بخش زیادی از زیرمیزی رو پوشش می دن و برخی شرکت ها این پوشش رو ندارن
از بیمه گرتون این رو بپرسید
ضمنا بسیاری از بیمارستان ها با شرکت های بیمه قرارداد دارن و شما می تونید با معرفی نامه برای زایمان برید و هزینه ای که قراره بدید و بعدا از بیمه بگیرید رو بیمارستان از همون ابتدا از صورتحسابتون کم می کنه

در مورد سوال خانم سارا:اگر شما سال اوله که بیمه شدید حتما باید تاریخ زایمانتون 6 ماه بعد از بیمه شدن باشه
(اگر سال قبل بیمه بودید مشکلی نیست)
به زبان دیگه اگر از دوره بارداری شما بیش از سه ماه گذشته باشه و بیمه بشید بیمه ی تکمیلی دیگه فایده ای نداره
اینجا هم باز قراردادهایی هست که این مورد رو حذف می کنن و دوره ی انتظار وجود نداره که این رو می تونید بپرسید
اما انگشت شمارند این قراردادها

همیشه سلامت و شاد باشید

1-هر سوالی داشته باشید تا جایی که امکان داشته باشه و زمان پیدا کنم پاسخ می دم
2-اما معمولا شب ها پاسخ ها رو می نویسم
3-در طول روز اگر برای من ای میل بزنید معمولا زودتر جواب می دم
اقای بیمه دانا میتونید چند تا از بیمه هایی تکمیلی که این مدت 6 ماه رو شرط ندارن معرفی منید؟ مرسی

من دو ماه دیگه زایمانمه و تازه بیمه تامین اجتماعی مون شروع شده دنبال بیمه تکمیلی هستیم. و اگه چنین بیمه هایی هستن میشه بگید هزینه ماهانه اونها چقدر از بیمه های تکمیلی معمولی بالاتره؟؟؟؟؟؟؟

ممنون
***زندگی کن و بخند***فقط به خاطر آنهایی که با لبخندت زندگی میکنند***
سلام
من یه سوال دارم ما بیمه تکمیلی کارت طلایی دانا هستیم من 15 تیر زایمانم هست دکترم 960 دستمزد میگیره و به من گفته هزینه بیمارستان رایگانه ولی دانا واسه سزارین حق الزحمه دکتر رو max 590 میده و شما باید 370 تومن تو مطب بدی
میخوام بدونم این درسته یا نه؟یعنی بیمه دانا فقط 590 میده یا راهی هست که کلش رو بده؟
ممنون میشم جواب بدید چون من 5 روز دیگه که وقت دکتر دارم باید این 370 تومن رو واسش ببرم
مرسی اقای بیمه دانا
سلام
خانم آمی:همونطور که گفتم بیمه تکمیلی انفرادی نیست و شما به صورت شخصی نمی تونید قرارداد ببندید و باید محل کار شما یا همسرتون این قرارداد رو ببنده
با تمام شرکت های بیمه می شه این قرارداد رو بست اما بسته به شرایط داره مخصوصا تعداد کارکنان و بیمه شدگان محل کارتون

خانم سمانه:آیا قرارداد شما مربوط به وزارت نیروست یا جای دیگه
لطفا نوع قرارداد رو برای من بنویسید،در اولین فرصت اطلاع می دم
اگر تمایل ندارید در صفحه ی عمومی مطرح بشه می تونید شما و یا همسرتون برای من پیام شخصی بگذارید

شادمان و سلامت باشید
سلام
خسته نباشید؛
من بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح هستم
داخل دفترچه قید شده اولیه مکمل
هزینه سزارین در بیمارستان دی 4600000 میشه
میخوام بدونم این بیمه چقدر از هزینه بیمارستان رو میده؟
خانم ستوده
من اطلاعات زیادی راجع به بیمه نیروهای مسلح ندارم
شنبه تحقیق می کنم و بهتون اطلاع می دهم
2706