2733
2734
عنوان

بیمه تکمیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 193029 بازدید | 817 پست
ارمیا:در دانا دندانپزشکی هست اما برای تعداد شما قابل ارائه نیست
بیمه دندانپزشکی ظرافت هایی داره که توضیحش طولانیه و جاش اینجا نیست
اما اگر شما یک هولدینگ هستید و با همکاراتون به علاوه ی خانواده ها به تعداد 200 نفر می رسید بله قابل ارائه هست
اگر صلاح دونستید برای اطلاعات کامل تر تماس بگیرید
اما تعهدات دیگری مثل آزمایشات فیزیوتراپی و نازایی برای همین تعداد 67 نفر قابل ارایه هست

مگنولیا:چشم

در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شادمان باشید
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
2728
الهه:شما می تونید معرفی نامه بگیرید و به بیمارستان بدید و در واقع بیمه در ابتدا به بیمارستان پرداخت کنه و همچنین می تونید فاکتور هزینه ها رو بگیرید و از بیمه پولتون رو بگیرید،در اولین زمان بعد ترخیص می شه پولتون رو بگیرید
معمولا بدون احتساب دفترچه بیمه تعهد بیمه ها از 60 درصد شروع می شه و تا 90 درصد ختم می شه
برای اطلاعات کامل تر پاسخ های قبلی من رو لطفا مطالعه کنید.

شاد و پیروز باشید
سلام آقای فراهانی
من دکترم تو مطب 600تومان هزینه زایمان و میگیره
ایا من میتونم این مبلغو از بیمه دانا بگیرم
دکترم گفت که نامه میده برای بیمه
در کل میتونین راهنماییم کنین
ممنون
خدایا ...مارا ببخش بخاطر همه درهایی که زدیم و هیچکدام خانه تو نبود!
سلام آقای فراهانی
مرسی بابت تاپیک خیلی مفیدتون
من بیمه تکمیلی آسیا رو دارم و میخوام صارم زایمان کنم و این بیمه صارم رو شامل نمیشه از جایی شنیدم که دفتر بیمه تکمیلی بری نامه بهت میدن برای بیمارستانایی که تو لیست بیمه تکمیلیتون نیستن فقط یکم دوندگی داره این درسته ؟
در ضمن 1 سوال دیگه هم داشتم من 2 تا بیمه تکمیلی ایران و آسیا دارم یکی از طرف خودم و یکی از طرف همسرم برای زایمان فقط از یکیش میتونم استفاده کنم یا هردو
2738
کتایون:بله.شما زیرمیزی رو می تونید دریافت کنید،البته احتمال داره اگر بخواید از معرفی نامه برای بیمارستان استفاده کنید نتونید زیرمیزی رو بگیرید چون معمولا وقتی بیمه بهتون معرفی نامه می ده یه تعهد از شما برای عدم درخواست برای زیرمیزی می گیره
بنابراین اگر با این شرط مواجه شدید بهتره به جای معرفی نامه هزینه کنید و بعدا هزینه ها رو از بیمه بگیرید،مگر اینکه زیرمیزی تو فاکتور بیمارستان بیاد
این رو در نظر بگیرید که سقف زایمان قراردادتون چقدره و آیا اصلا چیزی برای زیرمیزی می مونه یا خیر

لی لی:نه خیر.اگر با جایی قرارداد ندارن با دوندگی حل نمی شه
شما باید هزینه بکنید و بعد با بردن اسنادتون به بیمه هزینشو بگیرید.
اگر یکیش کل هزینتونو نتونه پوشش بده الباقیش رو می تونید از بیمه گر دوم بگیرید.

مهسا:هر قراردادی تعهدات خاص خودش رو داره و شما باید ببینید در قرارداد شما زایمان چه میزان پوشش داره
در بیمه دانا از 500 هزار تا 5 میلیون بسته به قراردادهای مختلف پوشش داریم

شاد و پیروز باشید
خیلی پاسخ ها طولانیه که فرصتش نیست و هم بعضی پرسش ها هست که شاید تلفنی راحت تر قابل بررسی باشه.
من تو هر زمان آزادی که پیدا کنم سعی می کنم بتونم به سوالات شما مادران پاسخ بدم.
من شماره تلفنی رو در اختیارتون می گذارم تا اگر در خصوص انعقاد قرارداد درمان و سوالاتی که در این خصوص هست ،اگر به صورت فوری بود شما و یا همسرتون و در مورد انعقاد قرارداد ها سازمانتون با من تماس بگیرید.

سالم و سرحال باشید
سلام بیمه دانا.خسته نباشید.ممنونم که از سر کار که میاین کمی از وقتتونم برای ما میزارین.خوانواده ما بیمه تامین اجتماعی بود حالام شدیم تکمیلی.می خواستم بدونم لیزیک چشم و لیزر برای موهای زاىد بدن رو بیمه تکمیلی قبول میکنه؟در پرداخت هزینه چقدر کمک میکنه.(کارهای زیبایی تو کلینیک ها چه طور)؟ممنون میشم کمکم کنین.
2706