2726
عنوان

بیمه تکمیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 193020 بازدید | 817 پست
یاسپینا:در بخش های قبلی نوشتم که امسال نازایی از طرف شرکت های بیمه قابل ارایه است
ما در بیمه ی دانا هم این امکان رو داریم
اگر بخواید می تونم شرایطمون رو برای شرکت و یا سازمانتون ارسال کنم
مامان نسیم:خواهش می کنم
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آقای بیمه دان میشه بگید برای هزینه بستری بیمه ناجی پاس که تحت نظر بیمه تکمیلی دانا است چه سقفی برای هزینه در نظر گرفته شده؟؟؟؟
زندگى مثل فلوته… میتونه چندین حفره و خلأ داشته باشه اما اگه خوب بلد باشى بنوازى؛ همون فلوت میتونه نواهاى جادویى تولید کنه!
آزی:براتون چک می کنم
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
2728
سلام
من از دو جا دارم حق بیمه پرداخت می کنم و امروز فهمیدم از هیچ کدومش نمی تونم استفاده کنم.من شهریور ماه زایمان دارم و چون بیمه اس او اس یک سال بعد هزینه زایمان رو میده و من مهرماه تاریخ عضویتم بود دیدم نمی تونم از این بیمه استفاده کنم رفتم بیمه دانا. حالا امروز فهمیدم که دکتری که من میرم فقط با بیمارستان مادران کار میکنه و بیمارستان مادران گفت که دیگه با بیمه دانا کار نمی کنه و قراردادش کنسل شده. یعنی من بعد از این همه پرداخت حق بیمه باز هم نمی تونم از بیمه تکمیلیم استفاده کنم؟
لطفا راهنماییم کنید.

یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبيم        دولت صحبت آن مونس جان،  ما را بس

Agar dar bime dana,mashmoole doreie entezar nistid moshkeli nist
Faktor begirid,bime dana,pardakht mikone
Mitoonid az hamsaretun bekhaid ba man tamas begiran,tozih midam
سلام آقای فراهانی
ما درحال حاضر بیمه تامین اجتماعی هستیم.میخواستیم از بیمه تکمیلی بسیجیان هم استفاده کنیم.شما میدونید شرایطش چطوریه و هر ماه چقدر باید به بیمه پرداخت کنیم؟
شوهرمن باید عمل میکروسرجی برای درمان واریکوسلش انجام بده.بیمارستانی که ما میخوایم توش عمل کنیم،گفته که هزینه عمل حدود 700 هزار تومن میشه.بیمه تکمیلی بسیجیان چقدر از این مبلغ رو به ما برمیگردونه؟
یه سوال دیگه هم داشتم،ما اگه الان برای بیمه تکمیلی اقدام کنیم،چند ماه باید صبر کنیم تا بعدش بتونیم از بیمه تکمیلی استفاده کنیم؟
ممنون میشم اگه به سوالام جواب بدین.
فروش محصولات چرمی http://charminehdooz.mihanblog.com
Dar morede bime basijian tahghigh mikonam,baratoon minevisam
Mamoolan hozehaie elmie bakhshi be soorate khod bimegari darand
Ama mitoonan ba dana,ya har sherkate digari gharardad bebandand
سلام آقای فراهانی من بیمه نیروهای مسلح هستم. از نوع اولیه مکمل!! آیا این بیمه تکمیلی هست؟ با توجه به اینکه من می خوام تو بیمارستان عرفان زایمان کنم و این بیمارستان طرف قرارداد با بیمه نیروهای مسلح نیست میشه یه مبلغی از هزینه رو این بیمه به من برگردونه؟ (هزینه زایمان تو این بیمارستان و دستمزد دکتر روی هم 5 میلیون تومان میشه.)
مگنولیا:متاسفانه من راجع به بیمه نیروهای مسلح اطلاعاتی ندارم
چون یک بیمه ی خاصه شما باید حتما از طریق بخش های مرتبط خودشون بپرسید
شرمنده نتونستم کمکی بکنم
آقای فراهانی آیا در انواع بیمه تکمیلی دانا خدمات دندانپزشکی هم وجود داره؟
ما در شرکت 67 نفر هستیم و در حال تحقیق بر روی انواع بیمه های تکمیلی .دنبال کاملترینش میگردیم که البته اگر شرایط و هزینه ها مناسب باشند اعضا شرکتهای تابعه هم تحت پوشش همین بیمه قرار بگیرند مهلت نهایی اتمام تحقیقات ما شهریور ماه است لذا اگر امکان دارد اطلاعات کاملتری رو در اختیار ما قرار بدید ممنون میشم.
2706