2726
عنوان

بیمه تکمیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 193017 بازدید | 817 پست
با سلام
آقای بیمه دانا شرکت ما قصد بیمه کردن پرسنل رو داره ولی ما یه اطلاعاتی در مورد بیمارستان های طرف قرارداد می خواستیم یعنی لیستشونو و پوشش ها و اینکه اگه شرکتی مشکلی تو بیمه تامین اجتماعی داشته باشه یعنی یه خط در میون لیست بیمه شون رد بشه اختلالی تو بیمه دانا ایجاد میکنه ؟ ربطی داره اصلاً
www.noorsazan-co.com

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام اقای بیمه دانا
من دکترم 500زیر میزی میگیره
هزینه بیمارستانم حدود 400 میشه
کل هزینه ای که بیمه دانا تو قراردادمون زده 600 است
من چطور میتونم از کل این 600 استفاده کنم
خدایا ...مارا ببخش بخاطر همه درهایی که زدیم و هیچکدام خانه تو نبود!
2728
سلام
به قول اون وریا woooooooooooooooooooow
به کدومش جواب بدم؟(من از ذکر عنوان خانم و آقا فاکتور می گیرم پیشاپیش عذر می خوام)

1-سمانه:بیمه ی شما بیمه ی فول شرکت بیمه ی داناست.امیدوارم فردا مشغولیتها باعث فراموشی نشه اما براتون شماره موبایل پزشکای آنکال دانا رو می گذارم روی ای میلتون البته
چون من در طول روز اغلب با موبایل ای میلم رو چک می کنم لطفا در صورت صلاحدید ای میلتونو برام بگذارید

2-هانی:بله تا جایی که من اطلاع دارم می تونید از خدمات بیمه ی تکمیلی کاملا استفاده کنید
99.99 درصد اما چون با بیمه ایران هست لطفا از یکی از شعب بیمه ایران هم بپرسید(از 118 تلفنشو بگیرید)

3-مریم مامان جناب جوجی:زیرمیزی قابل پرداخته،البته به شرط اینکه پس از کسر هزینه های بیمارستانیتون چیزی بمونه
البته نه هر عددی که پزشک محترم بخواد
در این باره اگر تمایل دارید اطلاعات ریز رو در مورد قراردادتون بگیرم در صورت صلاحدید از همسرتون بخواید با من تماس بگیره خوشحال می شم کمکی بکنم

4-مهراوه:در بیمه دانا محدودیتی نیست ،شما هر بیمارستانی بخواید می تونید برید و ما متعهد هستیم به پرداخت
اما اگر طرف قرارداد برید ما به شما معرفی نامه می دیم و تا سقف تعهدمون شما چیزی پرداخت نمی کنید که بخواید از بیمه پس بگیرید

5-شیوا:خوشحال می شم اگر من هم بتونم شرایط و نرخم رو به شرکت شما ارائه کنم و البته اطلاعات کامل رو
بنابر تعداد نفرات قرارداد(بیمه شدگان)و همچنین حق بیمه ای که می گیریم دندانپزشکی قابل ارائه هست
در مورد لیست تامین اجتماعی بیمه لیست اولیه رو میخواد برای اینکه رابطه ی شغلیتون با شرکت اثبات بشه و بعد از اون کاری با داستان تامین اجتماعی نداره

6-کتایون:می تونید 200 تومن رو جهت زیرمیزی بگیرید
از پزشکتون بخواید که رسید بده برای بیمه(همه پزشک ها برای دانا یا بیمه های دیگه رسید می دن) و از معرفی نامه استفاده نکنید چون با استفاده از معرفی نامه فقط زیرمیزی قابل پرداخته که توی فاکتور بیمارستان بیاد(رومیزی)
قبل از هر صحبتی از بیمه تخفیفاتتون رو از پزشک بگیرید چون بعد از مطلع شدنش سخته

7-با خانواد حداقل 50 نفر(البته برای قراردادهای ساده)
هر چه تعداد بالاتر بره میزان تعهدات قابل ارائه بیشتر و حق بیمه کمتر می شه

8-مژگان:در پاسخ قبلی

من تو هر زمان آزادی که پیدا کنم سعی می کنم بتونم به سوالات شما پاسخ بدم
من شماره تلفنی رو در اختیارتون می گذارم تا اگر در خصوص انعقاد قرارداد درمان و سوالاتی که در این خصوص هست ،اگر به صورت فوری بود شما و یا همسرتون و در مورد انعقاد قرارداد ها سازمانتون با من تماس بگیرید.

سالم و سرحال باشید
40-78-506-937 (در ساعات اداری لطفا - سپاس)
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
آقای بیمه دانا متشکرم
ممنون
ببخشید دکترم چی باید بنویسه (گواهی) که من از بیمه بتونم پولشو بگیرم
درضمن دستمزد دکتر و بیمارستان و هرکدام جدا جدا باید پرداخت کنم چطوری یه جا از بیمه میتونم بگیرم
یه سوال دیگه
هزینه بیمه دانا بعد از زایمان پرداخت میکنن یا قبلش

خدایا ...مارا ببخش بخاطر همه درهایی که زدیم و هیچکدام خانه تو نبود!
سلام آقای بیمه دانا . من کارمند رسمی دولتم و همسرم کارمند شرکتی . ماه دیگه زایمان می کنم . بیمه ایران هستم و تکمیلی ام هم از طریق شوهرم بیمه ایران شدم . ولی متاسفانه این بیمه اخر تیرماه تمام می شه و من نگرانم که بین بیمه جدید و قدیمی فاصله بیفته . ایا این فاصله و تمدید مجدد باعث می شه که هزینه های زایمان من داده نشه ؟ چون نهایتا در حالت ایده ال اول مرداد بیمه دوباره بشم و وسط مرداد زایمان کنم . بیمه تخت بیمارستان چیه ؟ من می تونم اون بیمه بشم ؟ می شه بهم راهی پیشنهاد بدین
از محبتتون سپاسگزارم

آسمونی:نگران نباشید معمولا بیمه ها بلافاصله تمدید می شن
اگر شرکت همسرتون تمایلی به گرفتن نرخ و شرایط از ما هم داشته باشه در خدمتتشون هستیم

بیمه تخت مربوط به بیمه گر اولیست نه تکمیلی
برای نمونه کسی که دفترچه بیمه نداره
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
سلام
عذر می خوام برای عدم پاسخ
اگر مجددا تماس بگیرید ممنون می شم
سپاسگزارم

البته من با تمام تلفن های پاسخ داده نشده تماس می گیرم اما نمی دونم کدوم مربوط به شماست که در اولویت بگذارم
Khanoome shiva,man emaili az shoma daryaft nakardam
Dooste digari ke liste pezeshkan ro mikhastan,lotfan yek emaile khali baraie man bezanid,dar avalin forsat file ro mifrestam
Email:behzadanfarahani@yahoo.com
2706