2733
2739
عنوان

بیمه تکمیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 193029 بازدید | 817 پست
سلام من بیمه تکمیلی ایران رو دارم و بیه تامین اجتماعی قراره تو بیمارستان پارسیان زایمان کنم می خواستم بدونم مبلغی که باید خودم پرداخت کنم و دیگه به من برگردونده نمیشه چقدر میشه .
لطفا منو راهنمایی کنید
سلام جناب اقای فراهانی خسته نباشید
من همسرم شغل شون ازاد وهیچ بیمه نداریم و میخواستم بدون ما می تونیم از این بیمه استفاده کنیم یا باید فقط از طریق سازمان یا شرکت صورت بگیر و ویا فقط می تونیم از بیمه تامین اجتماعی استفاده کنیم
اگر می تونم باید چه مدارکی ار، بدم
ممنون میشم شایذ در این مورد قبلا توضیح داده باشین ولی بهتر سوال واسه همه ممکن پیش بیاد صفحه اول بزارین ممنون همچنین ماهیان چقدر باید به بیمهدانا بدیم ممنون
خدایا کمکم کن تا درهای که به سویم می گشایی ندانسته نبندم ودرهایی که به رویم می بندی به اصرار نگشاییم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

soheila:lotfan ba safahate ghabli moraje e konid
avash:age alan baardarid dige kari nemishe kard baraye bimeie zaiemanetoon
bime haie enferadi ham vojood dare ama alan vase bahse zaieman age bardarid dir shode
az bime tamin ejtemaie ya bimeie iranian(khadamate darmani)estefade befarmaied

shadman bashid
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
سلام آقای فراهانی متشکریم از وقتی که اختصاص میدید به پاسخ سوالهای ما :

من هم خودم بیمه دارم هم بیمه همسرم هستم که توی پست های بالا توضیح دادم خدمتتون ( سینا و طلایی ایران ) آیا این صحت داره که ما میتونیم از هر دو بیمه استفاده کنیم برای زایمان یا خیر ؟
2731
نورا:یک هزینه رو نمی شه از دو جا گرفت
در واقع در بیمه نمی شه سود کرد

شادمان باشید
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
با سلام ممنون میشم جواب بدید....من از طریق همسرم بیمه تکمیلی ایران هستم ..می خواستم بدونم بیمه تکمیلی چقدر از هزینه سزارین رو پرداخت می کنه؟تو کارتی که دادن نوشته 1 میلیون..یعنی هزینه زیرمیزی و بیمارستان چند میشه ما چقدر باید از جیب بزاریم...بیمه تامین اجتماعی جداگانه چیزی میده؟گیج شدم
azin:به صفحات قبلی سری بزنید اگر پاسخ نگرفتید مجددا توضیح می دهم

شادمان باشید
سلام، بیمه ای هست که زمان انتطارش برای زایمان ۳ ماه یا کمتر باشه؟ اگر هست مبلغ قراردادش احتمالا بیشتره یا نه؟؟
چه نوع بیمه‌ی تکمیلی انفرادی الان هست؟

مبلغ زیر میزی که پزشک تو مطبش می‌گیره و در هزینه‌ی بیمارستان نمیاد رو میشه از بیمه تکمیلی گرفت؟
2738
هاجرخاتون:بله 3 ماهه و حتی بدون دوره ی انتظار هم بسته به مدل قرارداد هست
اما در بیمه های انفرادی این ممکن نیست
یعنی شما اگر باردار باشید هزینه ی زایمان رو از انفرادی نمی تونید بگیرید
همچنین اکثر بیمه های انفرادی اصلا زایمان ندارن که البته خلافش هم هست
در صفحات قبل توضیح دادم
دیانا:پاسخ طولانی و پیچیده است
لطفا تماس بگیرید

شادمان باشید
با سلام
یک سوال از آقای فراهانی داشتم؟

من در ماه 2 بارداری هستم
و هیچگونه بیمه ای نداریم
همسرم شغل خصوصی دارد( برای ادارات دولتی و خصوصی کار نمیکند)

من قصد زایمان در بیمارستان خصوصی (احتمالا آتیه ) رو دارم
چه بیمه ای بهترین خدمات را به من میدهد
از کجا باید اقدام کنم
فردا دنبال بیمه تامین اجتماعی ایرانیان میرم .آیا اصلا بدرد میخورد
2706