2726
عنوان

بیمه تکمیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 193017 بازدید | 817 پست
سلام
توی صفحات قبل پاسخ سوالات بسیاری از بازدیدکنندگان محترم داده شده
معمولا من به خاطر نداشتن زمان کافی نمی تونم به همه ی سوالات پاسخ بدم اما اگر سوالی جدید باشه حتما جواب می دم
ضمنا شما اعضای سایت از طریق شماره تلفن من می تونید سوالات اورژانسیتون رو بپرسید
اما فکر می کنم با مرور صفحات بتونید بخشی از پاسختون رو دریافت کنید
شاد سالم و سرافراز باشید.
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بامبو:سوال 2.وقفه مشکلی در تکمیلی ایجاد نمی کنه به شرطی که کارفرماتون به بیمه ی تکمیلی اعلام ترک کار نکنه

سوال 1.در بعضی بیمه ها دوره انتظار نیست و در بعضی 6 ماه و بعضی 9 ماه
اگر بیمه ی شما جزء دو دسته ی اول باشه مشکلی نیست اما اگر از دسته سوم باشه این امکان دیگه وجود نداره
به هر حال شما به صورت انفرادی نمی تونید بیمه بشید

شاد باشید
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
2728
بامبو:لطفا راجع به بیمه تکمیلیتون توضیحاتی برای من بفرستید
سپاس
سلام خسته نباشید. من و همسرم هر دو بیمه تکمیلی هستیم که البته بیمه همسرم کامل تره . اما میخواستم بدونم نمیشه از هر دو بیمه ها استفاده کرد ، ما هر دو حق بیمه جداگانه پرداخت می کنیم . من آسیا ماهی ۲۰۰۰ تومان ۲ سال بدون استفاده و همسرم ایران برای هر نفر ۱۰۰۰۰ تومان . با تشکر
elijoon:اگر شما هم از طریق همسرتون بیمه هستید یعنی دو تا بیمه هستید می تونن هم رو کامل کنن ولی یک هزینه رو نمی تونید از دوجا بگیرید
کسری یکی رو با دیگری می تونید پر کنید
armana:بستگی کامل به قراردادتون داره که آیا تو دندانپزشکی ارتودنسی رو پوشش داره یا نه
معمولا هزینه های زیبایی رو متقبل نمی شن

پیروز باشید
آقای فراهانی سلام . ما تو یک شرکت هستیم بت شرکتهای بیمه درگیریم . هر کدوم یه شرایطی میگن و کلا با هم به توافق نرسیدیم . میشه تلفن بدید باهاتون مشورت کنم و در صورت توافق با شما قرارداد امضا کنیم؟
ارشک پسر طلای مامان , خدایا هزار بار شکر به خاطره این معجزه
آقای فراهانی ممنون از پاسخ شما اما میشه بگید دقیقا به چه صورت باید اقدام کنم. بیمه همسرم تا سقف ۲ میلیون تومان بابت زایمان پرداخت می کنه . بیمه من هم فکر می کنم ۸۰۰ هزینه بیمارستان فکر می کنم ۲۶۰۰ بشه . تازه اگر اشتباه نکنم فرانشیز هم کم میشه
یعنی ما میتونیم ۲ تومان از بیمه ایران بگیریم و مابقی رو از آسیا ؟ برای اینکار باید به چه صورت اقدام کنیم؟
پیشاپیش از حسن توجه شما متشکرم
nedamaman:باسپاس از حسن نظرتون

armana:اگر دندان رو محدود نکرده قاعدتا باید پرداخت کنه راجع به زیبایی هم توضیح دادم

elijoon:شما ابتدا از بیمه ی 2 میلیونیتون استفاده کنید بعد از دریافت سهم تامین اجتماعی به بیمه گر بعدیتون مراجعه کنید
امیدوارم بیمه ی آسیا باهاتون راه بیاد ولی قانونا مشکلی نیست

شادمان و تندرست باشید
تندرست و شادمان باشید
2706