2410
2553
چه عملی کردی عزیزم؟ الان کجاهات درد داره؟
Far over the misty mountains cold (در آن سوی کوهستان مه آلود و سرد) ..... To dungeons deep and caverns old (به سوی دخمه های عمیق و غار های کهن رهسپاریم) ..... We must away ere break of day (ما باید پیش از دمیدن صبح دست بکار شویم ) ..... To find our long forgotten gold (تا ارزش های بزرگ و فراموش شده ی خود را پیدا کنیم.)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
آهان فکر کردم عمل گردن داشتی! درد بعد سزارین که خیلی طبیعیه عزیزم . من نمیدونم چطور میشه دردو آروم کرد اما بنظرم اگه به دکترت مراجعه کنی بهتره
Far over the misty mountains cold (در آن سوی کوهستان مه آلود و سرد) ..... To dungeons deep and caverns old (به سوی دخمه های عمیق و غار های کهن رهسپاریم) ..... We must away ere break of day (ما باید پیش از دمیدن صبح دست بکار شویم ) ..... To find our long forgotten gold (تا ارزش های بزرگ و فراموش شده ی خود را پیدا کنیم.)
2714
نکنه بی حسی اسپاینال داشتی؟؟متاسفانه از عوارضش هست و بی هوشی عمومی بهتره
زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار
سلام عزیزم.میدونم چی میگی واقعا درد وحشتناکی. من پشت سرم تا گردنم بود داد میزدم از درد. یه شب که کارم به بیمارستان کشید ولی فایده نداشت تا پنج روز باهام بود.نوشابه سیاه رو گازش رو بگیر بخور.نسکافه زیاد بخور.یه قرصی هست که ترکیباتش کافیین داره اسمش رو یادم نیست اون رو بگیر.کلا مایعات زیاد بخور.بعد از عمل نباید سرمون رو اصلا تکون میدادیم
فگوش کوچولوی مامان عاشقتم

سلام عزیزم. راستش منم بعد زایمانم از درد گردن زار میزدم. فقط دو جلسه رفتم پیش یه دکتر به نام دکتر سپهریان که توی خیابون ستارخانه، ینی شفا پیدا کردما. عاااالی بود کارش. هنوز که هنوزه دعاش میکنم. خداییش داشتم از درد میمردم. اصلا نمیتونستم بچه مو بغل بگیرمو بهش شیر بدم