2410
2553
آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس دوستان به دلیل فیلتر شدن اون سایت آپلودی که من ازش آپلود میکردم. عکسای من دیگه باز نمیشه.نی نی سایت مدتیه این سایتو فیلتر کرده. من از سایت دیگه ای استفاده کردم و عکسا رو تو تاپیک آشپزی های من گذاشتم اگه مایل بودید اونجا عکسهارو نگاه کنید سوالی هم داشتین لطفا تاپیک خودش و پیدا کنید و اونجا بپرسید تا نظم تاپیک کلی از بین نره. از این به بد تاپیک جدید بزنم از سایت آپلود دیگه ای استفاده میکنم تا دسترسی به عکسا راحت باشه. نمیتونم تاپیک ها رو تعطیل کنم. چون توی اکثر اونا کلی سوال و جواب هست و دستورا هم هست. ممنون
کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اول سیب زمینی ها رو شستم و گذاشتم تا بپزن 20 دقیقه قبل ازکامل پختنشون یه دونه تخم مرغ هم گذاشتم تا باهاشون بپزه واسه این که تخم مرغ نشکنه نمک ریختم تو قابلمه و بد پخت که سرد شدن و پوستشونو کندم رنده شون کردم(من از گوشت کوب برقی استفاده نمیکنم چون سیب زمینی و کش دار میکنه مایل بودین می تونید استفاده کنید)و نعناع خشکی که قبلا تو روغن تفت دادم و با روغنش به موادم اضافه میکنم + نمک و مخلوط میکم و موادم و به صورت توپی و گرد در میارم با دست کوچیک نباشه لطفا. و تو یه ظرف صاف خلال پسته میریزم و توپیامو توش میغلتونم و تو یه ظرف صاف دیگه کنجد بدون نمک میریزم و باز چند تا توپی دیگه درست کنید و تو کنجدا بغلتونید.و اگه نه پسته دوست دارید نه کنجد می تونید ساده درست کنید و از این مواد استفاده نکنید.و بد تو سینی تستر بچینیدشون و فقط بزارید یکم خودشونو بگیرن ورنگ بگیرن.اگه از زیر حرارت بدین شل میشه و میچسبه به سینی و شکلشو از دست میده اگه تو تستر نزارید همین طوری میل کنید هم میشه و ایرادی نداره.بد می تونید روش سس مایونز بزنید و میل کنید.
مرسی یعنی من انواع اجیل توغذانمیپسندم ساده بهتره الان تخم مرغم قاطیشه یعنی بعدرنده کردن باقاشق مخلوطش میکنی
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم....میشه براشادی روح پدرم وهمه رفتگان یه فاتحه و صلوات بفرستید....ممنونم
من ساده شو دوست دارم واسه همسرم مدلای دیگه شو عزیزم الان تخم مرغم قاطیشه اونم یه دونه و با قاشق مخلوط کردم
2714
2706