2733
2734
عنوان

آش رشته من

2265 بازدید | 54 پست
آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس دوستان به دلیل فیلتر شدن اون سایت آپلودی که من ازش آپلود میکردم. عکسای من دیگه باز نمیشه.نی نی سایت مدتیه این سایتو فیلتر کرده. من از سایت دیگه ای استفاده کردم و عکسا رو تو تاپیک آشپزی های من گذاشتم اگه مایل بودید اونجا عکسهارو نگاه کنید سوالی هم داشتین لطفا تاپیک خودش و پیدا کنید و اونجا بپرسید تا نظم تاپیک کلی از بین نره. از این به بد تاپیک جدید بزنم از سایت آپلود دیگه ای استفاده میکنم تا دسترسی به عکسا راحت باشه. نمیتونم تاپیک ها رو تعطیل کنم. چون توی اکثر اونا کلی سوال و جواب هست و دستورا هم هست. ممنون
کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وااااای خلی خوبه افرین
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2738
نوش جون
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2706