2733
2734
سلام گیتار جون آره عزیزم تعدادش 19 میلیونه فکرکنم حداقل باید 20 میلیون اسپرم باشه
یا امام رضای غریبم...بعد دوسال انتظار،شب تولد خواهر بزرگوارت دل منو شاااااااااااد کردی...همیشه و همیشه شگرگذار این موهبت الهی خواهم بود....دل همه منتظرهاااااااااا رو شادکن...الهی آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره تو سونو معلوم میشه گیتار جون بالاخره ارولوژیست پیدا کردی؟ ما قراره پیش دکتر محمدرضا نوروزی بریم ایشالا
یا امام رضای غریبم...بعد دوسال انتظار،شب تولد خواهر بزرگوارت دل منو شاااااااااااد کردی...همیشه و همیشه شگرگذار این موهبت الهی خواهم بود....دل همه منتظرهاااااااااا رو شادکن...الهی آمین
2738
روبروش ننوشته که مقدرا مرجعش چقدر هست؟ مال شوهر شما که حدود 19 میلیون در هر سی سی یا میلی لیتر هست.
لاک پشت ناشنوا تو مسابقه دو برنده میشه میدونید چرا؟ چون حرفهای اطراقیان را که همش میگن این نمیتونه برنده بشه را نمیشنوه این هم دخمل ناز مامانی که تو مسابقه شرکت کرده. خاله ها ببینید چه خوش تیپ شدم http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015021612502987765
بسلامتی ایشالا این دفعه دوتامون جواب بگیریم بحق باب الحوائج علی اصغر این سومین دکتری که میریم...فقط میخوام نظر دکتر قبلی رو تایید کنه بعد با خیال راحت توکل بخدا صبر کنیم...
مرسی گیتار گلم ایشالا و همچنین شما...دوست خودم همسرش حداقل اسپرم 20 م داشت ولی باردار شد...همسرمن 50 م داره ولی تحرکش کمه...
2706