2737
2739
عنوان

مامانا تو رو خدا کمکم کنین

326 بازدید | 17 پست
پسرم دو سال و 4 ماهشه یه مدته به شدت لاغر شده صورتش یه ذره شده...هر کی میبینتش میگه چرا اینقدر لاغر شده؟ مامانم داره دیوونم میکنه...میگه تو بهش نمیرسی. تو رو خدا بگین چیا بهش بدم که زود زود چاق شه دوباره.. شیر خشک تو این سن چاق نمیکنه؟؟
راستش میدانی؟؟؟دیگر طاقت رویاهایم تمام شده.......دلم رسیدن میخواهد.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تحرکش چطوره؟استراحت داره الان وزنش چقده؟ببین عزیزم من پسرم از نظر استخوان بندیش خدا را شکر خوبه ولی لاغره دکتر ک بردم میدونی چی گفت؟ گفت کلا ایرانیا چاق دوست دارن چرا الکی بچه رو دوست داری چاق کنی گفت وزنش هم ایده آله ولی اینجور تو استرس داری یه آزمایش کلی برات مینویسم اگه چیزیش نبود دیگه نگران لاغریش نباش
یاد خوبان نه حساب ک فراموش شود و نه چراغ است ک خاموش شود ،جویباریست از محبت ک همیشه جاریست
منم مشکل تو را داشتم بردمش دکتر تغذیه گفت 45 دقیقه تا 1 ساعت بعد غذا بهش موز بده باعث چاقیش میشه ولی اگه قبل غذا به هر دلیلی موز بدی لاغرش میکنه . به من گفت غذاشو چرب کن و وعده های برنج و ماکارانی و سیب زمینی در وعده غذاییش زیاد کن من انجام دادم نتیجه گرفتم
2738
وای عززیم وزنش خوبه اصلا ب حرف دیگران نگاه نکن قدش بلنده چون خودت داری میگی برای همون لاغر نشون میده میدونی بهش مغز بده عسل بده چیزای مقوی بده اصلا فکر چاقیش نباش فقط فکر محکم کردن استخوناش باش شیر بده بخوره موز هم عالیه
یاد خوبان نه حساب ک فراموش شود و نه چراغ است ک خاموش شود ،جویباریست از محبت ک همیشه جاریست
شیر خوب میخوره...روزی سه لیوان میخوره عسل و موز هم میخوره ولی مغزها رو دوست نداره نمیدونم چرا صورتش اینقدر لاغر شده؟
راستش میدانی؟؟؟دیگر طاقت رویاهایم تمام شده.......دلم رسیدن میخواهد.....
ب خاطر بازیگوشیشه بچه ها اگه یه ذره سرما بخورن و پشت بندش دارو، زود ضعیف میشن وقتی ضعیف هم بشی اول از صورت نشون میده میدونی مغز و چه کا کنی بر فرض بادوم شیرین خام بگیر اسیابش کن بریز تو فرنیش یا گردو با رنده ریز ریز کن بریز تو نون و پنیرش بچه ها نون لواش و بهتر میخورن براش نون و پنیر ساندویچی کن گردوی رنده شده هم لاش بریز بده بخوره یعنی ب عناوین مختلف میتونی ب خوردش بدی
2706