2737
2734
عنوان

بی بی چک مثبت از منفی

519 بازدید | 7 پست
سلام خانمها من دیروز صبح بی بی چکم مثبت شد شبش از دادم نتیجه 0.9 یعنی منفی من دورهام 28 روزه هست ولی سه یا چهار ماهه که 35یا 36 روزه میشم دیروز 30 پریودم بود ممکنه حامله باشم
من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح می دهد و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت
درضمن هیچ لکه بینی هم ندارم ترشحات دهانه رحمم زیاد شده یعنی این ترشحات بارداریه یا نشونه اینه که دارم پریودمیشم؟
من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح می دهد و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام الناز جون انشالله که خیره برات من زن داداشم همینطوری بود ازمایش و سونو رفته بود حاملگی رو تکذیب کرده بود اما بی بی چکش مثبت شده بود و البته پریودشم چند وقت بود قطع شده بود اخرسر رفته بود با ازمایشگاه صحبت کرده بودن فکر کنم نوع ازمایشش رو عوض کردن ه نشون داد حامله ست الانم دخترش دو ساله ست
دلم یه خلوت تنها با خدا میخواد......
2728
من قبلا تجربه بی بی چک مثبت کاذب زیاد داشتم بعضی مارک ها معتبر و خوب نیستن و همینطور هورمونی که نشون دهنده ی بارداریه اول توی خون بالا میره بعد توی نمونه ی ادرار ، پس وقتی بی بی چک مثبت بشه آزمایش هم باید حتما مثبت بشه چند روز دیگه صبر کنید و اگه خبری نشد و بی بی چک جدید هم مثبت بود جای دیگه مجدد آزمایش بدین ، انشاالله که باردار شده باشین
بیست هزار آرزو بود مرا پیش از این 💚
ممنون خانمها آرام جان امیدوارشدم ندا جون من شنیدم موقع بارداری ترشحات زیاد میشه
2738