2410
2553
عنوان

چی بخورم که پسر دار شم

47485 بازدید | 58 پست
این ماه هم پریود شدم امروز دومین روز پریودمه چی بخورم تو پریودی که هم گرم باشه هم قلیایی اخه طبعم سرده خیلی دوس دارم پسر دار شم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
از امروز تخم هویج دم کرده تا روز پنجم.بخور وبقیه ی روزا فلفل سیاه نکوبیده ناشتا.خرما.حلوای گرم.دارچین.عسل. موز. توت فرنگی.سیب زمینی.غذاهای تند وپرهیز از لبنیات ومیوه های ترش و غذاهای سردی
2714
خودت و شوهرت گرمی بخورید منم طبعم سرد بود همش گرمی خوردم میخک برای من خیلی اثر داشت زنجفیل، چای دارچین، موسیر، گل محمدی من اصلا به قلیایی بودن فکر نمیکردم فقط گرمی میخوردم میخک تقویت تخمدان سیکل قاعدگی رو منظم میکنه روزی که ترشحات داشتی برو برای اقدام قبلش اصلا انجام نده من فقط یکبار اقدام داشتم اون هم روز ترشحاتم باردار شدم فقط علاوه بر اینکه به شوهرت گرمی میدی سعی کن که بدنش رو خیلی اسیدی کنی مثلا فولیک اسید بخوره یا از غذا و میوه هایی استفاده کن که میزان اسیدش زیاد باشه که همسرت بخوره ولی خودت اصلا نخور من گوشت قرمز کبابی خیلی به خورد شوهرم دادم خودم کم استفاده میکردم قرص ویتامین سی هم حتما بده شوهرت استفاده کنه ویتامین سی برای تحرک اسپرم خیلی موثره امیدوارم که نتیجه بگیری
با جوش شیرین اصلا شستشو نده چون طبعت سرده باعث میشه نطفه نگیره من همه این راهها رو رفتم انشاءالله که نتیجه بگیری الان که پریودی تا میتونی گرمی بخور روزی 3تا 4دونه میخک بخور
2706