یه خانم باردار تو دوران بارداریش هزار جور درد و مرض میاد سراغش. از ویار بگیر که باید 5 ماه تحملش کنی تا سنگینی ماه های آخرو ورم و عیره. حالا شرایط روحی و روانی خونه و زندگی بماند... آهای خانمایی که خدا بهتون لطف کرده و زایمان طبیعی انجام دادین ! با شمام! چرا می ترسونین؟ چرا می گین ترس داره؟ شما سزارین نکردین که کمر درد و بدی هاشو تجربه کنین. برای همین می گین طبیعی ترس داره! مگه غیر از اینکه دردی مث پریود داره! چرا می ترسونین. انقد ترسوندین که همه دارن سزارین می کنن فقط و فقط از ترسی که شماها به جون اونا انداختین. من 3 تا خواهرام سزارین بودن . دیدم چی کشیدن. با اینکه بیمارستانای خوبی بودن و زود بلند شدن .... اما می بینم الان بعد از این همه مدت چی می کشن. خدا رو هزاران مرتبه شکر من طبیعی بودم. راضیم خیلی خیلی راضیم. بخدا دردش اون جوری نیس که فکر می کنین. مث درد پریود هست ولی یه خورده بیشتر! کل دردش یه روز اما سزارین یه عمر! بعد از به دنیا اومدنش با پای خوددت از بیمارستان می ری بیرون بدون اینکه زیر بغلتو بگیرن . خودت به بچت همون لحظه شیر می دی. تمام دردا رو با به دنیا اومدن گلت فراموش می کنی و وقتی داری بهش شیر می دی , می خندی. انگار که نه انگار دردی کشیدی. اما سزارین.... اینا رو نوشتم تا بگم توروخدا سزارین نکنین.
همه جور آموزش رایگان در سایت http://www.Asooneh.ir

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره مریم جون منم همیشه دلم میخواد طبیعی بچمو بیارم ولی نمیدونم میتونم یا نه؟؟؟؟؟
خدایا نگاهم تنها دستان معجزه گر تو را می بینند (لا حول ولا قوت الا بالله العلی العظیم) ماه سان هستم :)
2731
واقعا همینه، درد زایمان به علت حجم درد بعد از اومدن بچه تموم میشه و راحت میشی و بهترین لحظات رو تجربه میکنی ولی سزارین بیهوش یا بی حس میشی تا میای با بچه حال کنی تازه درد میاد سراغت دهنت سرویس میشه
گفت آن یار کز او گشت سر دار بلند جرمش این بود که اسرار هویدا می کرد
شما میگی شیر زن چون توی ذهن شما هم زایمان طبیعی مث قوله! نگفتم سزارین وحشتناکه ولی در عجبم انقد که تو سایتا می گن ما سزارین کردیم و چقد خوبه یا دکتر خواهر شوهرم که برای تمام مریضاش تجویز می کرد سزارین! موندم پس چرا خودشون سزارین نمی کنن؟ پرا خودشون طبیعی زایمان کردن و می کنن!
همه جور آموزش رایگان در سایت http://www.Asooneh.ir
من سزارین کردم خودم از مهمونام پذیرایی کردم... بیماری ویروسی داشتم اون موقع نمیتونستم طبیعی زایمان کنم. دوستم طبیعی زایمان کرد نمیتونست بشینه اصلا. آدما شبیه هم نیستن.نسخه یه جور نباید پیچید.
نور
2706