2733
2734
یاسی کدوم بیمارستان میخوای زایمان کنی با ایشون؟ من میخوام بیمارستان بهمن باهاشون زایمان کنم و گفتن یه تعرفه جدید اومده و اونم اینه که اگه یه نفر بخواد بی دلیل سزارین بشه مثلا چون از زایمان طبیعی می ترسه این باعث میشه که بیمه پولی رو پرداخت نکنه یعنی حق دستمزد ایشون رو نده چون بی دلیل مریضش و سزارین کرده و این باعث میشه که حق دستمزد و از خود بیمار بگیره که میشه یک میلیون تومان ولی دکتر ماموریان گفتن من ۵۰۰ هزار تومان میگیرم و میگم خدا برکت ولی اگه سزارین دلیل داشته باشه مثلا بچه نچرخیده باشه یا لگن مادر کوچیک باشه یا وزن بچه بالای ۴ کیلو باشه این خودش شامل سزارین میشه و اون موقع بیمه حق دستمزد و میده و دکترم از شما چیزی نمیگیره البته دکترم قبلش از من پرسید بیمه تکمیلی دارم یا نه بعدش اینا رو‌گفت حالا نمی دونم آزاد بازم چطوره چیزی میگیره یا نه ،،،چون آزاد دیگه مجبوری کل هزینه رو خودت بدی دیگه امیدوارم کمک کرده باشم بهت دوست عزیز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه اینم از شانسه ما دیگه چون دولت داره تشویق میکنه به زایمان طبیعی برای افزایش نسل چون از کسایی که زایمان طبیعی میکنن هیچی نمی گیره و رایگانه و کل پول و بیمه پرداخت میکنه ولی بازم بهتر از دکترای دیگه است چون دکترای دیگه با اومدن این تعرفه بالای یه تومن و میگیرن البته شنیدم سهیلا عارفی و معینی چیزی نمی گیره ولی مطبشون هم خیلی شلوغه
2728
2738
2706