2703
2553
سلام دوستای مهربون. من اگه خدا بخواد میخوام واسه نی نی دار شدن اقدام کنم. میخوام بدونم کسی اینجا خانوم دکتر روغنی زاد رو میشناسه؟ مطبش توی خیابون دولته. کسی هست که تحت مراقبت و راهنمایی ایشون باشه؟ کل یه سری اطلاعات در موردش بهم بدین اگه میتونین. ممنون میشم.
خدایااااا جای خالی فرشته ای که ازم گرفتی رو چی برام میتونه پر کنه؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
توی گوگل بزن خاطره زایمان با دکتر روغنی زاد کلی چیزی میاد که میتونه کمکت کنه دوستم. من توی نی نی سایت زیاد تعریفشو شنیدم و اینکه همرو طبیعی زایمان میکنه. خودمم با یه نفر که پیشش زایمان کرده بود صحبت کرد م خیلی راضی بود
تابلو نقاش را ثروتمند کرد... شعر شاعر به چند زبان ترجمه شد... کارگردان جایزه ها را درو کرد... و هنوز سر همان چهارراه واکس میزند کودکی که بهترین سوژه بود...
ازی جون راضی بودی؟میشه یکم ازش بگی چجوری بوده؟
تابلو نقاش را ثروتمند کرد... شعر شاعر به چند زبان ترجمه شد... کارگردان جایزه ها را درو کرد... و هنوز سر همان چهارراه واکس میزند کودکی که بهترین سوژه بود...
2714
کدوم بیمارستانها زایمان میکنه؟شوهرتم اجازه داد بیاد پیشت؟ زایمانت سخت بود؟
کدوم بیمارستانها زایمان میکنه؟شوهرتم اجازه داد بیاد پیشت؟ زایمانت سخت بود؟
لاله و خاتم الانبیا، من خاتم بودم، تا نیم ساعت قبل زایمان مامانم پیشم بود بعد بیرونش کردن، اصلا مرد راه نمیدن من خییییلی درد داشتم، از یک شب دردم شروع شد 9 صبح زایمان کردم، فقط تنها بدی دکتر اینه که زیر میزی میگیره، از من یک سال ونیم پیش 500 تومن گرفت، هزینه ی بیمارستانم 2 تومن شد

من آزی هستم✋🏻😁

وای بببخشید من سر کارم و نتونستم وزدتر بیام. آزی جان کلا به غیر از زایمان، تو مراحل بارداری و قبلش چجوری بود؟
خدایااااا جای خالی فرشته ای که ازم گرفتی رو چی برام میتونه پر کنه؟؟؟؟
من تحت نظرش بودم.تاکیدش روی طبیعیه ولی مجبور که نمیکنه.خیلی خوش برخورد و مومنه.از همه بهتر این که اصلا استرس بیخود وارد نمیکنه و کلا پیشش آرامش داری.سرش شلوغه و خیلی با تجربه.من و چند تا از دوستانم پیشش زایمان داشتیم،همه راضی بودیم.

دوستان پیشش نرید توروخدا ناقصتون میکنه منو به زور بعد چندین ساعت که نمیتونستم طبیعی بزام التماس میکردم که نمیتونم سزارین کن ولی قبول نکردبه زور و فشار وادار به طبیعی کرد لگنم انحراف پیدا کرده و کمرم نرید خیلی بیفکرو مسوولیته پشیمون میشید

2706