2703
2553
سلام مامان کوچولو من پیش دکتر یونسی جراحی لاپاراسکوپی شدم. من خیلی راضی هستم.
الطَّیِّباتُ لِلطَّیِّبینَ وَ الطَّیِّبُونَ لِلطَّیِّباتِ { زنان پاک از آن مردان پاک و مردان پاک از آن زنان پاکند} نور - 26
دکتر عشوری و اولادی متخصص زنان هستند ولی دکتر معصومه یونسی، مدرک فوق تخصص زنان، نازایی و جراح لاپاراسکوپی داره. اینم سایت اینترنتی شه: http:www.dryounesi.com در قسمت پرسش و پاسخ سایتش، به سوالات همه بیماران جواب میده. حتی اگر بیمار خودش هم نباشی، یکی تا دو روزه جواب میده. عمل جراحی رو خیلی ظریف و تمیز انجام میده. خصوصا برای سزارین. انگاری جراحی پلاستیک کرده. فقط باید نخ جراحی رو احتمالا خودت تهیه کنی، از نوعی که خانم دکتر میگه، که خیلی باریکتر و ظریف تره.
الطَّیِّباتُ لِلطَّیِّبینَ وَ الطَّیِّبُونَ لِلطَّیِّباتِ { زنان پاک از آن مردان پاک و مردان پاک از آن زنان پاکند} نور - 26

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مامان کوچولو منم بیمار خانم دکتر معصومه یونسی هستم. همه چیزش خوبه، سوادش، اخلاقش، صبر و حوصله اش.
هر که هستی، هر چه هستی، تا مفیدی، زنده هستی (توانا بود هر که دانا بود)
2720
دوستان گلم در بیمارستان خاتم الانبیا و پارسیان، همراه با جراح زنان، نفر دومی هم هست که اونم متخصص زنانه که اگر به هر دلیلی نفر اول به مشکل برخورد کرد یا کار اورژانسی رخ داد، نفر دوم کمک کنه و برای بیمار اتفاقی رخ نده. خصوصا بیمارستان خاتم الانبیا از تیم بیهوشی بسیار قوی برخورداره. این موارد رو گفتم که در انتخاب، حواستون به این مسائل ریز هم باشه.
هر که هستی، هر چه هستی، تا مفیدی، زنده هستی (توانا بود هر که دانا بود)
سلام دوستان داشتم سایت خانم دکتر یونسی رو میخوندم، به یک سوال ناراحت کننده برخورد کردم. گفتم شما هم بدونین که بیشتر مواظب باشید. سایت: http://www.dryounesi.com قسمت پرسش و پاسخ / صفحه 113 تزریق اشتباه آمپول در بارداری پیوند ثابت Submitted by افسانه (تایید نشده) on ش, 09/01/1393 - 00:56. سلام خسته نباشید. خانوم دکتر, من الان هفته 28 بارداری دوقلو هستم و از هفته 20, دکترم برام آمپول پرولتون 500 , هفتگی نوشتن, برای جلوگیری از زایمان زودرس. متاسفانه داروخانه اشتباهی آمپول دپوپروورا که ضد بارداری هست دادن. منم بی اطلاع تا حالا 8 تا تزریق کردم! الان فهمیدم پرولتون نبوده. خیلی نگرانم برای جنین ها یا خودم ضرری نداشته؟ آنومالی هفته 20 انجام دادم, مشکلی نداشت خدا رو شکر. ممنون میشم زود جواب بدین خیلی نگرانم. پاسخ پیوند ثابت Submitted by Dr.Younesi on ش, 09/01/1393 - 23:09. اگر اتفاقی میخواسته رخ بدهد، تا حالا رخ داده است و با سونوگرافی مشخص می شود.

دکتر یونسی به من اسفند ماه گفت بعد عید بیا ivf  من دوماه بعد طبیعی باردار شدم ففط عفونت زیاد داشتم با دارو و قرص کامل برطرف شد

🤔🤔🤔🤔 خوب شد حرفشو گوش نکردم

باورکن بعضی ها تنهاترت میکنند. 🥺🥺 
2714

اما سوادش به روزه

اخلاقشم خوبه

دستیارش اعصاب خورد کن بود الکی تز میداد

من نباید میرفتم مطبش چون مخصوص نازاییه من مشکلی نداشتم فقط باید چکاپ درست درمون میشدم

باورکن بعضی ها تنهاترت میکنند. 🥺🥺 
سلام عزیزان من منشی دکتر یونسی ام شهرستان دو روز درهفته آن کارش خوبه اکثرانتیجه میگیرن

سلام من شب نمیتونم برم مطبشون.دانشجو هستم.قزوین.مجبورم صبح زود راه بیفتم تا شب برگردم.مشکل اورژانسی دارم.ایشون صبح ها بیمارستان نیستند؟ اگر هستن کدوم بیمارستان؟ ممنون

سلام عزیزان من منشی دکتر یونسی ام شهرستان دو روز درهفته آن کارش خوبه اکثرانتیجه میگیرن

سلام عزیزم

شما منشی دکتر یونسی هستین؟

کاربر سابقم(اعتراض به وضعیت کشور باعث شد کاربریمو معلق کنن)😁😁😁

من باتوجه به تعریف هایی که در نی نی سایت خوندم،تصمیم گرفتم برم پیش ایشون.اولش شلوغی مطب رو که میدیدم فکر میکردم حتما کارشون خیلی خوبه که همیشه شلوغه،اما کم کم متوجه شدم اکثرا از طریق اینترنت ایشون رو پیدا کردن و بیشترشون بار اولشونه.من مدت ۲ ماه رفتم پیششون،هر ۴ باری که رفتم سونوگرافی کردن،نمیدونم چه دلیلی داره که هر کسی میره حتما باید سونوگرافی بشه.به نظرم فقط برای اینکه پول بگیرن هربار سونو انجام میدن.من آی یو آی انجام دادم و نتیجه نگرفتم.گول تبلیغات رو نخورید.

2706