2703
2553
عنوان

زایمان در بیمارستان بقیت الله

644 بازدید | 16 پست
سلام من می خوام تجربه زایمانم تو بیمارستان بقیت الله رو بگم اگه. من دو ماه پیش سزارین شدم به خاطر اینکه بچم نچرخیده بود رفتار پرسنل بلوک زایمان خوب بود اما تو اتاق عمل همه بی توجه بودند و وقتی عمل تمام شد من نیم ساعتی تو اون هوای سرد لرزیدم چون ساعت تعویض شیفتشون بود
بچه ام رو هم بهم نشون ندادند.بعد رفتیم تو بخش رفتار پرستارها اصلا خوب نبود . کلا چون اون روز زایمان زیاد بود دیگه اعصاب مریض رو نداشتند.روز بعد که دکتر امد ویزیت کنه اصلا زحمت دیدن منو به خودش نمی داد یا حالم رو بپرسه دکتر اطفال هم چنگی به دل نمی زد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اما چند روز بعد مجبور شدم به خاطر زردی بچه ام رو تو ای سی یو بستری کنم پرستارهای این بخش عالی بودند خیلی چیزها یادم دادند و منو تبدیل به یه مامان مستقل کردند . دوستشون دارم. در کل اگه قرار باشه بازم زایمان کنم اصلا دیگه سراغ بیمارستان دولتی و نیمه دولتی نمی رم می رم یه بیمارستان خصوصی که روزی یهکی یا دو تا زایو داشته باشند اینجوری رسیدگی شون بهتر می شه حداقل ادم نمی ترسه یه سوال بپرسه
2714
ترس که نداره خیلی هم خوبه فقط بعدش بدنم خیلی می لرزید از سرما با این حال که مرداد زایمان کردم و پاهام سر شده بود که با کمی ماساژ دادن بهتر شد حتما کیسه اب گرم با خودتون ببرید من شب اول خیلی خوابم نمی برد کمرم که درد گرفت ازش استفاده کردم تاثیر گذار بود اما در مجموع دردش از درد پری کمتره
2706